MiastoWiadomości

Wyrok w sprawie o zabójstwo nie zapadł

Nie ma wyroku w sprawie o zabójstwo 65 l.Bronisławy R. z Jasła. Sąd Okręgowy w Krośnie wznowił dziś postępowanie dowodowe argumentując to koniecznością uzupełnienia diagramów i analiz rozmów telefonicznych prowadzonych przez wszystkich czterech oskarżonych w tym procesie.

Wyrok w sprawie o zabójstwo nie zapadł (fot. archiwum)

Sędzie Lesław Grabias powiedział, że konieczne jest także uzupełnienie raportu o lokalizację miejsc z których prowadzone były rozmowy, wysyłane esemesy bądź połączenia nieodebrane i kto wykonywał telefony jako pierwszy. Głównym oskarżonym Tomaszowi N. i Grzegorzowi S. grozi dożywocie lub 25 lat pozbawienia wolności.

Sąd w trakcie analizy wszystkich dowodów przed wydaniem wyroku uznał, ze braki w  diagramach telefonicznych mogą mieć znaczenie przy ustalaniu okoliczności morderstwa do którego doszło na początku 2008 r. Będzie również wzywał jeszcze jednego świadka, które może wyjaśnić, czy oskarżony Grzegorz S. bywał przed morderstwem w Warzycach i czy wiedział, gdzie znajduje się wojenny cmentarz. Przerwa w procesie trwać będzie do 8 lipca.

Radio Rzeszów

Nie ma wyroku w sprawie o zabójstwo 65 l.Bronisławy R. z Jasła. Sąd Okręgowy w Krośnie wznowił dziś postępowanie dowodwe argumentując to koniecznością uzupełnienia diagramów i analiz rozmów telefonicznych prowadzonych przez wszystkich czterech oskarżonych w tym procesie. Sędzie Lesław Grabias powiedział, że konieczne jest także uzupełnienie raportu o lokalizację miejsc z których prowadzone były rozmowy, wysyłane esemesy bądz połączenia nieodebrane i kto wykonywał telefony jako pierwszy. Głównym oskarżonym Tomaszowi N. i Grzegorzowi S. grozi dożywocie lub 25 lat pozbawienia wolności. Sąd w trakcie analizy wszystkich dowodow przed wydaniem wyroku uznał, ze braki w  diagramach telefonicznych mogą mieć znaczenie przy ustalaniu okoliczności morderstwa do którego doszło na początku 2008 r. Będzie również wzywał jeszcze jednego świadka, które może wyjaśnić, czy oskarżony Grzegorz S. bywał przed morderstwem w Warzycach i czy wiedział,
gdzie znajduje się wojenny cmentarz. Przerwa w procesie trwać będzie do 8 lipca.
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kumpela
Kumpela
2024 lat temu

rozejdzie się po kościach pewnie . . .
ŻENADA !!!

MK
MK
2024 lat temu

Oni już dawno powinni siedzieć…

SS
SS
2024 lat temu

A jakie to ma znaczenie?chyba,że o chodzi o dodatkową kasiore dla składu sędziowskiego za dodatkowe posiedzenie.Przecież i tak nie wydadzą wyroku:dożywocie do potęgi n-tej.

ixi
ixi
2024 lat temu

dostana po 500 zl kary i pogroza paluszkiem,….tak jak „ukarali” tego turka za omamienie i zgwalcenie 13 latki!!!

http://www.tvn24.pl/-1,1707733,0,1,turecki-tirowiec-skazany-za-seks-z-13_latka,wiadomosc.html

Trzy kropki...
Trzy kropki...
2024 lat temu

ixi, idź się dziecko napij herbaty!

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x