r e k l a m a
Wiadomości

XII "Noworoczny Dar"

Respirator dla oddziału neonatologicznego

Już po raz dwunasty rusza w Jaśle akcja charytatywna „Noworoczny Dar” pod hasłem „Nie przechodź obojętnie”. Organizatorem obecnej edycji  Daru jest Jasielski Dom Kultury i Parafia OO. Franciszkanów.


kliknij aby powiększyć

W 2009 roku w akcję zaangażują się przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie i policealne. Oprócz kwesty ulicznej (4 stycznia) konto Noworocznego Daru zasilane będzie przez pieniądze zebrane przy okazji występów artystycznych dzieci i młodzieży. Część programów artystycznych przedstawiona zostanie w sali widowiskowej JDK, natomiast szkoły ościenne przygotowują występy dla mieszkańców swoich osiedli.

Patronat nad akcją objęli: Starosta Jasielski, Burmistrz Miasta Jasła, Ksiądz Dziekan Dekanatu Jasło Wschód i  Ksiądz Dziekan Dekanatu Jasło Zachód.

W obecnej edycji akcji pomagamy kupić respirator dla oddziału neonatologicznego, niezbędny w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle.

Liczymy na zaangażowanie ludzi o wielkich sercach, którzy czują potrzebę pomagania innym i mamy nadzieję, że wykażą swą szczodrość nie tylko w tej akcji.

Koncert Finałowy (25 stycznia o godz. 16.00) na scenie JDK będzie nie tylko podsumowaniem Noworocznego Daru, ale stanie się manifestacją artystyczną młodzieży szkolnej, prezentującej fragmenty swoich wcześniejszych programów. Połączenie dobroczynności z estetyką artystyczną to ciekawy aspekt wychowawczy, więc trudno przejść obok takiej akcji obojętnie.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
O_oprecz z idiotamilolololoidiota globalnypatriota lokalny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klara
Gość
klara

Fajnie!Pomożemy!Przy tym jest świetna zabawa!

patriota lokalny
Gość
patriota lokalny

I wreszcie coś co zostanie w Jasielskim szpitalu a nie gdzieś w Warszawie:-))

idiota globalny
Gość
idiota globalny

Patriota lokalny – chłopie czy ty się słyszysz?
Zapewne wiesz ile Jasło zebrało na orkiestrę a ile dostało od niej.
Ale co tam – ojciec Ryzyk mówi ze Owsiak to idiota, wiec nasza wyjątkowo małomiasteczkowa społeczność nieposiadająca swojego rozumu słucha ojca, bo ojca słuchać trzeba, tyle że nie zawsze tego 🙂

lolololo
Gość
lolololo

:)lol

precz z idiotami
Gość
precz z idiotami

do idioty globalnego
więc może Ty wiesz ile to Jasło zebrało,a ile dostało,bo widać nie wiesz. Dostało razem w sumie 240tys przez te wszystkie lata za taką kwote sprzet, zebrało duuuużo więcej,bo taką kwote zebrano w samym miescie na rynku i ulicach podczas finałów WOŚP a gdzie wpłaty bankowe,licytacje,aukcje allegro wysyłania smsów i zbiórki z innych miejscowosci powiatu

O_o
Gość
O_o

Ludzie, co to za rozliczanie w ogóle?
Przecież nieważne ile to nieszczęsne Jasło dostało od WOŚPu, bo założę się, że jeśli mielibyście leczyć swoje dzieci, to chcielibyście, żeby znalazły się w jak najlepszym szpitalu. I wcale nie mam na myśli jasielskiego…
A SMSy, wpłaty bankowe, licytacje czy inne tego typu bajery są sprawą osobistą każdego człowieka, nikt nie powinien nikogo rozliczać z tego, na co przeznacza swoje własne pieniądze…

Close
X