Wiadomości

Z nożem w ręku zaatakowała lekarkę

Do policyjnego aresztu trafiła 43-letnia kobieta, która żądając pieniędzy zaatakowała z nożem w ręku lekarkę. Do zdarzenia doszło podczas wizyty w prywatnym gabinecie. Za usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi jej do 15 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tuż po 18. dyżurny komendy został zaalarmowany o napadzie. Policjanci, którzy zajęli się sprawą wstępnie ustalili, że kilka minut wcześniej do jednego z gabinetów lekarskich w Jaśle, weszła ostatnia pacjentka. Kobieta wręczyła lekarce szarą  kopertę, w której przechowuje się zdjęcia rentgenowskie. Poprosiła, aby do niej zaglądnęła. W tym czasie wyjęła zza kurtki nóż i zaatakowała lekarkę uderzając ją pięścią. Doszło do szarpaniny, w czasie której napastniczka żądała pieniędzy. Na wołanie o pomoc zareagował mieszkający obok gabinetu ojciec  lekarki. Mężczyzna  obezwładnił pacjentkę.

Napadnięta lekarka ze złamanym żebrem trafiła do szpitala. Po udzieleniu pomocy została zwolniona do domu.

Policjanci przewieźli agresywną kobietę do komendy. Ustalili jej tożsamość. Okazała się nią 43-letnia mieszkanka powiatu dębickiego. Podejrzana została umieszczona w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi jej kara od 3 do 15 lat więzienia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x