Ważne wydarzeniaWiadomości

Z ostatniej chwili: Debata tylko z udziałem Czerneckiego

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, planowana na dzisiaj debata wyborcza miała odbyć się z udziałem obu kandydatów. Sztab wyborczy Marii Kurowskiej zaprzecza jednak, że ich kandydat weźmie udział w dzisiejszej debacie publicznej.

Maria Kurowska i Andrzej Czernecki (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Andrzej Czernecki tydzień temu wystosował do Marii Kurowskiej oficjalne zaproszenie do udziału w debacie publicznej z udziałem mieszkańców Jasła. Spotkanie miało odbyć się dzisiaj o godzinie 19 w Jasielskim Domu Kultury.
We wczorajszej wypowiedzi Maria Kurowska odniosła się do zaproszenia, mówiąc że nie znajdzie na takie spotkanie czasu.
Nie mam na to czasu. Po prostu nie zaplanowałam tego w swoim planie, który mam od trzech tygodni. Na co innego sobie przeznaczyłam ten czasu i dla mnie uważam byłaby to strata czasu – mówiła wczoraj Maria Kurowska.
Komitet wyborczy Marii Kurowskiej potwierdza, że kandydat z ramienia PiS nie weźmie udziału w dzisiejszej debacie publicznej z Andrzejem Czerneckim.
Ze spotkania nie rezygnuje natomiast Andrzej Czernecki. Jak informuje pełnomocnik KWW „Jaślanie” Krzysztof Czeluśniak, ich kandydat zamierza skorzystać z dostępności sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury i zaprasza mieszkańców Jasła do wzięcia udziału w dzisiejszym spotkaniu o godzinie 19.
W. Żebracki
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
uncle
uncle
2024 lat temu

Bardzo dobrze Panie Andrzeju. Wszyscy jesteśmy z Panem i będziemy o 19 w JDK. Nie potrzeba nam nikogo z PiS-u oni niech sie szykują do oddania władzy. Wreszcie Jasło bedzie wolne od PiS-u warto było zyc dla takiej chwili.

Gl.
Gl.
2024 lat temu

Czarnecki będzie debatował podczas gdy Kurowska ma ważniejsze sprawy na głowie, ja zasypane Jasło i odblokowanie go ;]

marian
marian
2024 lat temu

Czyli Pan Czernecki jak zwykle sumienny, rzeczowy i nie bojący się debaty oraz znający problemy. A pani Kurowska jak zwykle wykręty pokazywanie swojego ja. TO JEST BRAK POSZANOWANIA DLA NAS JAKO DLA WYBORCÓW SZANOWNA PANI!!!!!! do Gl nie takie zimy bywały i Jasło nie było sparaliżowane – to służby mają działać a nie Burmistrz ma latać po mieście. Niestety jak wiele rzeczy tak i to spaliło na panewce. CZERNECKI NA BURMISTRZA

jas
jas
2024 lat temu

Jeżeli pani Kurowska uważa że spotkanie z mieszkańcami Jasła w JDK to strata czasu to po co ubiega się o reelekcję.Nie ma czasu dla nas więc my nie będziemy mieć czasu dla niej 5 grudnia.Jej czas się skończył.

abc
abc
2024 lat temu

Do Gl. Bardzo dobrze. Niech po sobie pozamiata, a potem niech odleci na tej miotle i nigdy nie wraca.

dobry wybór
dobry wybór
2024 lat temu

Panie Czarnecki do domu!!!!
Miał Pan 10 lat i co Pan takiego narobił że mielibyśmy Pana poprzeć?
Cztery lata temu wszyscy świętowali Pana porażkę i w tym roku też będziemy świętować! Swój głos i całą moja rodzina i znajomi oddamy na Panią Marię Kurowską!!!!

ixi
ixi
2024 lat temu

polityczna dezercja – tak to jest jak sie nie ma NIC do powiedzenia i zaoferowania spolecznosci!
Kulimy ogon i leb w snieg..moze jakos sie w Niedziele uda! No nie Maryska!? LOL

jenkins
jenkins
2024 lat temu

Do wszystkich co tak krytykujecie wypowiedź Kurowskiej, może tak łaskawie powiecie po co wam ta debata robiona na prędce dla zaspokojenia jakiś chorych ambicji Czerneckiego (a może ustawki). Wszyscy wypisujecie kolaboraty na temat zasług i planów kandydatów więc co jeszcze byście chcieli się dowiedzieć? No chyba że jesteście żądni sensacji i tyle !

do uncle
do uncle
2024 lat temu

mów za siebie,o pis nie ma co sie martwic,sam się zmarginalizuje,ale z dwojga złego zdecydowanie wole p.Kurowską

wPiSdu
wPiSdu
2024 lat temu

no widziałem ja na 3 Maja z miotłą…odgarniała sobie pas startowy :)))))))

Adam
Adam
2024 lat temu

no, Maria weźmie łopate i bdzie odśnieżać, ehh..

dawid
dawid
2024 lat temu

do wPiSdu” – buahahahah dales czadu stary 🙂 mam nadzieje ze faktycznie juz odleci 4ever

wyborca
wyborca
2024 lat temu

Chciałbym powiedzieć jedną rzecz o zagrywkach komitetu Czerneckiego które dla mnie osobiści są szokując!!!
Pani Maria odmówiła udziału w debacie i w zupełności ją rozumiem! Ale to co robi komitet Czerneckiego i jego banda przechodzi ludzkie pojęcie!
O tuż na portalu jasłonet umieścili artykuł że Pani Kurowska jednak na debatę przyjdzie i po co to wszystko ? Po prostu chcieli skompromitować Panią Kurowska przed oczami wyborców i wszystkim którzy by przyszli na debatę tylko dlatego że Kurowska bierze w niej udział pokazać że ich „olała” takie zagrywki są poniżej pasa i powinniście się wstydzić wielcy „Jaślanie”
Link to scrina http://i56.tinypic.com/2coqueb.jpg

di jenkins
di jenkins
2024 lat temu

zamów sobie korepetycje u Kurowskiej- będzie miała dużo czasu teraz bo trzeba by wiedzę szkolną uzupełnić

Dyzio
Dyzio
2024 lat temu

Drodzy Jaślanie! Po lekturze listu Andrzeja Czerneckiego uznałem za swój moralny obowiązek przypomnienie Państwu kilku faktów z okresu rządów byłego burmistrza. Wiemy doskonale jak wyglądało zarządzanie miastem w poprzednich kadencjach, kiedy to prawdziwym burmistrzem był Pan Tadeusz Górczyk, który po wyroku wydanym przez Sąd Okręgowy w Rzeszowie przeciwko Andrzejowi Czerneckiemu usunął obecnego kandydata z KWW PSP. Sprawa dotyczyła nadużyć finansowych byłego burmistrza na kwotę blisko 60 tys. zł za podwójne rozliczenie delegacji do Brukseli. Kolejnym faktem wartym przypomnienia jest droga w „Sobniowie” i zemsta na mieszkańcach Pana Czerneckiego. Pamiętacie Państwo jak wyglądała droga przez osiedle? Czy zapomnieliście Państwo jaki był… Czytaj więcej »

PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

Po co wam chłopcy i dziewczynki pani Kurowskiej w JDK-u? Sam Andrzejek „photoshop” wam nie wystarczy? Pośpiewacie sobie, pokrzyczycie, policzycie głosy i pójdziecie do domków pisać komentarze. A ci, co nie piszą komentarzy pójdą w niedzielę do urn i wybiorą panią Marię, bo w przeciewieństwie do was 4 lata temu też już byli dorośli i pamiętaja jakim Jedruś był burmistrzem 😀

.
.
2024 lat temu

PiSman Dyzio w akcji… Myślicie bałwany, że znowu uda się wam zabaniaczyć wybory ? Mamy dość Jarka w kraju, dość Bogusia w województwie, dość Witusia i Adasia w powiecie, dość Marysi w Ratuszu. Wydajecie milion złotych w tym roku na „promocję miasta” (cztery lata temu był płacz o czterysta tysięcy) i myślicie że ciemny lud to kupi ? Pleciecie bzdury o „Płyty Wiórowe, Jasan, Liwocz, Mleczarnię, zwolnienia na masową skalę w Gamracie” – gdzie byli wtedy pisowscy marszalek sejmu i marszałek województwa ? Ważni, tylko jak zwykle nie do roboty.
Dość narobiliście balaganu i długów. WON !!!

omski
omski
2024 lat temu

A mi ktoś przykleił na płocie zdjęcia brunetki. Bardzo się zdziwiłem. Co mam teraz zrobić?

stefan
stefan
2024 lat temu

wymienić cały płot!!!

JAŚLANKA
JAŚLANKA
2024 lat temu

do dobry wybór -proszę mów za siebie co do świętowania .a tak na marginesie kadencja trwa 4 lata ,czyli 2 kadencje to 8 lat a nie 10. uważam że p. Czernecki zrobił dla miasta dużo ,tak że mój głos oddam na niego . p. kurowska za swej kadencji owszem zrobiła chodniki .ociepliła szkoły i oprócz tego wiele razy ośmieszyła Jasło,które tak podobno kocha

wyborca
wyborca
2024 lat temu

może Czarnecki wreszcie odśnieży to Jasło

ixi
ixi
2024 lat temu

jenkins – wybory sa co 4 lata…miala czas 4 lata!!!!!!!!!

do omski
do omski
2024 lat temu

do 24-tej możesz wszystko. 😉

mystic_person
mystic_person
2024 lat temu

@jenkins: a no po to nam jest ta debata by porównać wypowiedzi obu kandydatów w jednej dyskusji. wbrew pozorom można z niej naprawdę dużo wywnioskować, a jeśli ty nie chcesz być w pełni świadomi i pewny (choc ja jestem pewny że nie będę głosował na konserwatystów) to coś nie tak i chyba nie powinieneś iść na wyboru bo nie wyobrażam sobie udziału w wyborach bez wcześniejszego zapoznania się czy sprawdzenia kandydatów w takiej dyskusji. dla pani Marii jest to oczywiście dogodna sytuacja tak samo jak była dogodna dał Jarosława. Kaczyńskiego gdyż czym mniej mówi na temat kampanii tym więcej głosów… Czytaj więcej »

wPiSdu
wPiSdu
2024 lat temu

do omski: zgłoś na policję zniszczenie mienia. Twój płot-masz prawo.

wPiSdu
wPiSdu
2024 lat temu

do PiS-man:
Andrzejek photoshop ? popatrz na Twoją idolke, nawet pypcia jej przeklejili na drugi policzek. A jak ja odessali, aż trudno rozpoznać :)))
…………..

Mądry Badi
Mądry Badi
2024 lat temu

Właśnie wróciłem ze spotkania w JDKu. Było super. Naprawdę było warto przyjść. Poza jednym Pisowce, który się tam awanturował, ale Czernecki – pełna klasa. W ogóle nie atakował Kurowskiej i elegancko odpowiadał PiSowcowi. Mało tego – nie było tego wielkiego haka o jakim Kurowska dzisiaj mamrotała.

podatnik
podatnik
2024 lat temu

Szanowni Jaślanie, Właśnie wróciliśmy ze spotkania Pana Czerneckiego z mieszkańcami naszego miasta,na którym przedstawił On swój program, a następnie odpowiadał na pytania uczestników spotkania. Oczywiście Pani Kurowska nie podjęła zaproszenia do debaty , jak wcześniej zapowiedziała. Szkoda,że nie miała czasu dla nas Jaślan. Może nauczyłaby się jak rozmawiać z nami mieszkańcami w sposób konstruktywny i merytoryczny na tematy aktualne dla naszej społeczności. Poparcia dla Pana Czerneckiego udzielili: Pan Janusz Przetacznik, Pan Tadeusz Górczyk, Pan Leszek Zduński i Pan Tadeusz Baniak. Swoje poparcie zadeklarował również Pan Adam Kmiecik. Andrzej Czernecki wykazał ogromną klasę i wiedzę na tematy jasielskie. To jest człowiek,… Czytaj więcej »

Tomek76
Tomek76
2024 lat temu

Różnych rzeczy się spodziewałem po spółce Dyzia, ale tego, że jeden 20-latek kulturalną i merytoryczną wypowiedzią doprowadzi do szału całą zgraję nie podejrzewałem.
Brawo! Debata beznadziejna. „Tłumy” w postaci 80 osób również nie zachwycały. Proponowałbym następnym razem takie rozwiązanie:
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/liga-wloska/artykuly-liga-wloska/art,69,sztuczni-kibice-na-meczu-serie-b.html

yorker
yorker
2024 lat temu

co było na tym spotkaniu? dajcie jakąś relacje

niko
niko
2024 lat temu

(komentarz usunięty przez moderatora z powodu naruszenia zasad forum)

niko
niko
2024 lat temu

DO CZLOWIEKA KTORY PISZE O DLUGACH!
GOSCIU LUB GOSCIOWA! CZY TEN KTOS TAKI TEPY ?
CZY TY JESTES D…………… I NIE WIESZ NA JAKICH DLUGACH JASLO ZOSTALO PO RZADACH CZERNECKIEGO!
WY LUDZISKA SIE CIESZCIE ZE MACIE PANIA KUROWSKA BO JASLO JEST N AMNIEJSZYCH DLUGACH NIZ ZA TEGO KRETACZA!

Lord do niko
Lord do niko
2024 lat temu

(komentarz usunięty przez moderatora z powodu naruszenia ciszy wyborczej)

agat25
agat25
2024 lat temu

A ja korzystam z okazji iiiiiiiiii powiem krótko – Kurowska ! dzięń w którym dostałaś szpica w 4 litery jest najpiękniejszym prezentem mikołajkowo-nowo rocznym po 4 latach najgorszych nieudolnych rządów pod twoim nazwiskiem . ……………………….. D Z I Ę K U J Ę…

Back to top button
34
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x