r e k l a m a
MiastoWiadomości

Zaatakowany przez zmyślonego napastnika

Jasielscy policjanci wyjaśniali okoliczności napadu na 14-latka. Z relacji chłopca wynikało, że został zaatakowany ostrym narzędziem przez nieznanego mężczyznę. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że było inaczej.

Zaatakowany przez zmyślonego napastnika (fot. archiwum, Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Do zdarzenia miało dojść w środę około godz. 19. na ul. Staszica w przejściu podziemnym prowadzącym na dworzec PKP. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 14-latka zaczepił nieznany mężczyzna, który chciał od niego papierosy. Po odmowie, wyciągnął ostre narzędzie i zamachnął się przecinając chłopcu koszulkę na lewej piersi i raniąc go. W wyniku szamotaniny chłopiec doznał jeszcze kilku innych otarć. Z opisu 14-latka wynikało, że napastnikiem był mężczyzna w wieku około 40 lat, wysoki, ubrany w czarną bluzę z założonym kapturem

Całe zdarzenie miało odbywać się w milczeniu, w trakcie zajścia miał pojawić się jakiś mężczyzna, który zaczął coś krzyczeć, a napastnik uciekł w stronę dworca PKP. Poszkodowany udał się do domu i powiedział o wszystkim rodzicom. Następnie wraz z ojcem przyszedł do jasielskiej komendy celem złożenia zawiadomienia o przestępstwie.

W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów wydziału kryminalnego okazało się, że młody człowiek całe zdarzenie zmyślił. Nie było żadnej osoby, która by go zaatakowała, a powstałe na jego ciele zadrapania są wynikiem samookaleczenia. Nie ustalono by ktokolwiek go namawiał do takiego czynu. Motywem jego działania była prawdopodobnie chęć wzbudzenia litości u nauczycieli i rodziców, związana ze słabymi ocenami.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dd
dd
2024 lat temu

hahaha jaki osioł, ej dziecko dziecko

SS
SS
2024 lat temu

kandydat na przyszłego radnego um,starostwa ,a może nawet na szefów któregoś z tych urzedów

haha
haha
2024 lat temu

dobre xD!

haha
haha
2024 lat temu

ale teraz ma kiszke w szkole xD

joker
joker
2024 lat temu

hahaha co za matoł

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x