MiastoWiadomości

Zabrała 6-letnią córkę na pijacką imprezę

Pijaną matkę z 6-letnim dzieckiem zastali policjanci w jednym z domów na terenie gminy Dębowiec. Kobieta miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Zabrała 6-letnią córkę na pijacką imprezę (fot. naSygnale.pl)

Policjanci trafili na melinę, po informacji, że pod opieką biorącej udział w libacji młodej kobiety jest dziecko. Policjanci zostali skierowani do jednego z domów w gminie Dębowiec. Drzwi otworzył im kompletnie pijany brat gospodarza imprezy.

Na widok mundurowych mężczyzna stał się bardzo agresywny, funkcjonariusze musieli użyć wobec niego siły fizycznej – informuje na swojej stronie internetowej jasielska policja.

Gdy policjanci weszli do domu, zobaczyli leżącego na podłodze, jak się okazało w stanie upojenia alkoholowego właściciela mieszkania. – W jednym z pomieszczeń, gdzie panował odór alkoholu i dymu papierosowego, zastali również 26-letnią matkę i jej córeczkę –  relacjonuje policja.

Kobieta była  pod wyraźnym działaniem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miała ponad 2 promile.

Dzieckiem zaopiekowała się rodzina. Matka odpowie przed sądem rodzinnym.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anty-kabel
anty-kabel
2024 lat temu

Widzę że donosicielstwo staje się coraz bardziej popularne. Wszystkiego oczywiście nie wiemy o sprawie, ale wydaje się że popularne imieniny czy drugie dni świąt zakrapiane alkoholem powoli przejdą do historii w domach gdzie są nieletnie dzieci, bo jak zaprosić szwagra na imieniny i z nim nie wypić, bo sąsiad to szelma i od razu kręci 997. No dobrze że szwagier robi na Policji to może od razu nie zamkną. IRONIA

nick
nick
2024 lat temu

dajcie spokój teraz ludzie są okropni strach sie 1 piwka napic bo wpadnie policja bo dobry sąsiad podkabluje

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Czy kogoś zastanawiają motywy takiego postępowania, lub coraz większa liczba samobójstw i ucieczki od tego CHOREGO PAŃSTWA , które całe rzesze uczciwie pracujących obywateli wyklucza poza nawias społeczny nie dając im możliwości { uczciwie tyrając nawet po nocach i święta} na zarobki pozwalające pokrywające minimalnej potrzeby do egzystencji tj: mieszkania, jedzenia i ubrania…..

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x