r e k l a m a
Wiadomości

Zakończono przyjmowanie kandydatur na stanowisko prezesa Pektowinu

Kto zostanie nowym prezesem Pektowinu w Jaśle? Na to pytanie poznamy odpowiedź już wkrótce. Wczoraj minął termin składania dokumentów a pod koniec tygodnia prawdopodobnie poznamy liczbę kandydatów na stanowisko prezesa.

Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że w procedurze konkursowej nie będzie brał udział dotychczasowy prezes Pektowinu Franciszek Bosak. Bosak miał o tym poinformować związkowców na spotkaniu 21 września.

Decyzja Bosaka miała być podyktowana żądaniami załogi, która domagała się zmiany na stanowisku prezesa.

Zgodnie z wynegocjowanym porozumieniem pracownicy dostaną do końca roku cztery premie – co miesiąc – w wysokości 125 zł. Wprawdzie związki zawodowe domagały się 300 złotowej podwyżki dla pracownika jednak zrezygnowano z tego, właśnie po informacji, że będzie konkurs na nowego prezesa i wiceprezesa spółki.

Prawdopodobnie nazwisko nowego prezesa poznamy ok. 20 października br.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Czytaj więcej:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
neutralnypracownik TUR-uczarni4ever Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
czarni4ever
Gość
czarni4ever

Ciekawe co Wam da zmiana prezesa. Lepiej zmieńcie KC-yka i jego ludzi w marketingu, czyli przew. zw. zaw. (to tak jak sekretarz partii), mało robią, kasę biorą (nawet od konkurencji), i sobie dobrze żyją.

pracownik TUR-u
Gość
pracownik TUR-u

Ty wiesz oczywiście o tym, że internet nie zapewnia ci całkowitej anonimowości? A oskarżanie pracowników marketingu o działanie na szkodę firmy to baardzo poważny zarzut za który ktoś mógłby ci buzię obić…

neutralny
Gość
neutralny

grozenie "obicia buzi" jest grozba za ktora mozna trafic do wiezienia..wiec nie badz HIPOKRYTA..nie pouczaj nikogo sam lamiac prawo..

Close
X