r e k l a m a
Wiadomości

Zatrzymano i ustalono tożsamość niedoszłego samobójcy


Wieżowiec z którego chciał skoczyć niedoszły samobójca. (fot. W. Żebracki / Jaslonet.pl)

Policja potwierdziła nieoficjalne informacje portalu Jaslonet.pl w sprawie niedoszłego samobójcy. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Jasła. Policja potwierdziła nasze informacje, że mężczyzna był pijany.

Przypomnijmy. Wczoraj przed godziną 15.00, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że z okna jednego z bloków przy ul. Baczyńskiego w Jaśle, ktoś zamierza wyskoczyć. Na miejscu policjanci ustalili, że kilka minut wcześniej nieznany mężczyzna wszedł na okno klatki schodowej na dziesiątym piętrze budynku i usiadł na parapecie. Nogi trzymał na zewnątrz. Z jego zachowania wynikało, że może skoczyć. W pewnym momencie został ściągnięty z parapetu przez osoby, które były na klatce. Następnie schował się w jednym z mieszkań bloku.

Policjanci ustalili kim jest mężczyzna. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Jasła. Po jakimś czasie sam wyszedł do policjantów. Był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Po przebadaniu, zgodnie z zaleceniami lekarza, został przewieziony do jasielskiego szpitala.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ciekawyixiGramatyka polskapppppppdragoness Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
...
Gość
...

do kamieniołomu k***a mac!

BB
Gość
BB

Robicie aferę a przecież nic się nie stało. On sobie tylko siedział na oknie i patrzył.
"Zatrzymano i ustalono tożsamość niedoszłego samobójcy" – zatrzymać to można przestępce a nie niedoszłego samobójcę. Po cóż Policji niedoszły samobójca?

komentarz
Gość
komentarz

Do chorego jedzie ratownik medyczny, który i tak nic nie poradzi przy poważnych sprawach, do pijaka lekarz.

dragoness
Gość
dragoness

a wystarczyło lekko popchnąć…

ppppppp
Gość
ppppppp

tak sie bawi ,tak sie bawi Manhatan….ale to nie ta ekipa…20 lat temu…to było…..

ciekawy
Gość
ciekawy

TYLKO PYTAM OD KIEDY W POLSCE SAMOBÓJSTWO JEST KARALNE ?,JESLI NIE JEST TO CO I PO CO POLICJA USTALA CZŁOWIEKA ???????????,NIECH ŚCIGA SPRAWCÓW PRZESTEPSTW BO DO TEGO JEST POWOŁANA.

Gramatyka polska
Gość
Gramatyka polska

Zatrzymano tożsamość?????????? Do autora newsa: skróty myślowe i pośpiech są zdradzieckie. Błąd gramatyczny w tytule to porażka.

ixi
Gość
ixi

Policja jest od tego zeby spoleczenstwo CHRONIC oraz LAPAC PZRESTEPCOW. To jest przyklad kiedy Policja chroni – przed nim samym, a raczej przed jego bezdenna glupota…- ciekawy!
Teraz kumasz?B)

ciekawy
Gość
ciekawy

do ixi.MYLISZ ZADANIA POLICJI Z ANIOŁEM STRÓŻEM,BO TO NIE POLICJA PILNUJE ŻEBYŚ SOBIE PALUSZKA NIE SKALECZYŁ PRZY ROBIENIU KANAPKI I NIEBEZPIECZNYCH ZABAW W BATMANA NIE URZĄDZAŁ.

Close
X