r e k l a m a
Wiadomości

Zatrzymano i ustalono tożsamość niedoszłego samobójcy


Wieżowiec z którego chciał skoczyć niedoszły samobójca. (fot. W. Żebracki / Jaslonet.pl)

Policja potwierdziła nieoficjalne informacje portalu Jaslonet.pl w sprawie niedoszłego samobójcy. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Jasła. Policja potwierdziła nasze informacje, że mężczyzna był pijany.

Przypomnijmy. Wczoraj przed godziną 15.00, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że z okna jednego z bloków przy ul. Baczyńskiego w Jaśle, ktoś zamierza wyskoczyć. Na miejscu policjanci ustalili, że kilka minut wcześniej nieznany mężczyzna wszedł na okno klatki schodowej na dziesiątym piętrze budynku i usiadł na parapecie. Nogi trzymał na zewnątrz. Z jego zachowania wynikało, że może skoczyć. W pewnym momencie został ściągnięty z parapetu przez osoby, które były na klatce. Następnie schował się w jednym z mieszkań bloku.

Policjanci ustalili kim jest mężczyzna. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Jasła. Po jakimś czasie sam wyszedł do policjantów. Był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Po przebadaniu, zgodnie z zaleceniami lekarza, został przewieziony do jasielskiego szpitala.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
2024 lat temu

do kamieniołomu k***a mac!

BB
BB
2024 lat temu

Robicie aferę a przecież nic się nie stało. On sobie tylko siedział na oknie i patrzył.
"Zatrzymano i ustalono tożsamość niedoszłego samobójcy" – zatrzymać to można przestępce a nie niedoszłego samobójcę. Po cóż Policji niedoszły samobójca?

komentarz
komentarz
2024 lat temu

Do chorego jedzie ratownik medyczny, który i tak nic nie poradzi przy poważnych sprawach, do pijaka lekarz.

dragoness
dragoness
2024 lat temu

a wystarczyło lekko popchnąć…

ppppppp
ppppppp
2024 lat temu

tak sie bawi ,tak sie bawi Manhatan….ale to nie ta ekipa…20 lat temu…to było…..

ciekawy
ciekawy
2024 lat temu

TYLKO PYTAM OD KIEDY W POLSCE SAMOBÓJSTWO JEST KARALNE ?,JESLI NIE JEST TO CO I PO CO POLICJA USTALA CZŁOWIEKA ???????????,NIECH ŚCIGA SPRAWCÓW PRZESTEPSTW BO DO TEGO JEST POWOŁANA.

Gramatyka polska
Gramatyka polska
2024 lat temu

Zatrzymano tożsamość?????????? Do autora newsa: skróty myślowe i pośpiech są zdradzieckie. Błąd gramatyczny w tytule to porażka.

ixi
ixi
2024 lat temu

Policja jest od tego zeby spoleczenstwo CHRONIC oraz LAPAC PZRESTEPCOW. To jest przyklad kiedy Policja chroni – przed nim samym, a raczej przed jego bezdenna glupota…- ciekawy!
Teraz kumasz?B)

ciekawy
ciekawy
2024 lat temu

do ixi.MYLISZ ZADANIA POLICJI Z ANIOŁEM STRÓŻEM,BO TO NIE POLICJA PILNUJE ŻEBYŚ SOBIE PALUSZKA NIE SKALECZYŁ PRZY ROBIENIU KANAPKI I NIEBEZPIECZNYCH ZABAW W BATMANA NIE URZĄDZAŁ.

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x