Na sygnaleWiadomości
Popularne

Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic G. Roweckiego i W. Pola

Jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu pojazdów, które miało miejsce dzisiaj po godzinie 12. na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego i Wincentego Pola. Policjanci pracują nad ustaleniem okoliczności wypadku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe. W wyniku zderzenia hospitalizacji wymagała kierująca samochodem marki Renault Scenic. Pasażerka poszkodowanej kobiety nie uskarżała się na obrażenia. Kierujący Peugeotem 407 również podróżował z pasażerką, oni także nie wymagali interwencji zespołu ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem Renault, poruszająca się ulicą Wincentego Pola w kierunku skrzyżowania, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu ulicą Grota Roweckiego kierującemu Peugeotem, doprowadzając do zderzenia.

Kierujący pojazdami zostali przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu, obydwoje byli trzeźwi. Dokładne okoliczności tego zajścia wyjaśniają jasielscy policjanci.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x