Wiadomości

Złodzieje ukradli samochód Starostwa Powiatowego w Jaśle

W nocy z 3 na 4 lutego br. nieznani sprawcy ukradli samochód marki volkswagen passat należący do Starostwa Powiatowego w Jaśle. Kradzieży dokonano z przyblokowego parkingu przy ul. Kopernika. Samochód znajdował się wówczas w posiadaniu jednego z pracowników Starostwa. Jak do tej pory nie udało się ustalić sprawców.

fot. internet

Starostwo Powiatowe jako użytkownik samochodu jest przez złodziei traktowane jak każdy inny mieszkaniec naszego kraju, no i niestety został nam skradziony samochód. Została oczywiście powiadomiona Policja, zostało wszczęte postępowanie. Wystąpiliśmy również do ubezpieczyciela – mówi starosta jasielski Adam Kmiecik. 

Wartość ubezpieczeniowa czarnego volkswagena passata rocznik 2002 wynosi 30 tys. 500 zł. Jak dodaje starosta w samochodzie nie znajdowały się żadne cenne przedmioty ani ważne dokumenty. 

Skradziony passat jest jednym z dwóch znajdujących się na stanie obsługi starostwa w gospodarstwie pomocniczym.

W tej sprawie Policja wszczęła postępowanie. – W chwili obecnej trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności tej kradzieży – mówił dzisiaj nadkomisarz Zbigniew Mijal z KPP w Jaśle. Nie chce jednak mówić, czy są szanse na odzyskanie skradzionego samochodu – Trudno w tej chwili się wypowiadać odnośnie szans, ponieważ czynności są w toku. Część samochodów znajdujemy, część niestety nie – dodaje Mijal.

Złudzeń co do odzyskania skradzionego samochodu nie ma starosta jasielski Adam Kmiecik.

Myślę, że ciężko będzie znaleźć ten samochód. Wczoraj w telewizji zobaczyłem ranking kradzionych samochodów i na pierwszym miejscu był volkswagen więc myślę, że jest to kwestia odszkodowania niż odnalezienia samochodu. Chyba, że śniegi znikną i gdzieś w jakiejś zaspie znajdzie się nasz samochód – żartuje starosta Kmiecik.

Skradziony samochód to czarny volkswagen passat rocznik 2002, nr rejestracyjny – RJS 5G55. Osoby, które widziały skradziony samochód proszone są o kontakt z Policją.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

20
Dodaj komentarz

avatar
20 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
nonolakiluck.plgagazuziaixi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
X-men
Gość
X-men

Każdy pracownik ze starostwa odda 10-15% swego wynagrodzenia to se kupią nowy pomijając tych na samym dole co zarabiają 950zł.A pani Burmistrz w nagrodę 25-30% pensji!!!!!!Z poważaniem mieszkaniec z JASŁA.

ddd
Gość
ddd

Do lupus- no co ty, nyska to za duży luksus dla starostwa-nie rozpieszczajmy ich tak :D:D:D:D

lol
Gość
lol

😆

ja
Gość
ja

starostwo-dziadostwo trafione w sedno szacun dla ciebie kolego.

kw12
Gość
kw12

niech zapieprzają z buta

ixi
Gość
ixi

na NARTY!:D

zuzia
Gość
zuzia

x-men – ty nic nie rozumiesz w dalszym ciągu… Wytłumacz mi zatem yntelektualysto jaki ma związek pani burmistrz z samochodem starostwa?

gaga
Gość
gaga

Nic takiego się nie stało:yes:

lakiluck.pl
Gość
lakiluck.pl

Nie chciało się wjechać do garażu to teraz klops.Czy kierowca po powrocie z trasy,czy uprzywilejowany urzędas zaparkował pod blokiem?
Pilnujcie Mondeo…albo Pawluś na rower…:lol:

ddd
Gość
ddd

O jaka szkoda!!!! I czym starosta bedzie teraz sobei jezdzil?!:D:D:D:D

...
Gość
...

:rol:

lupus
Gość
lupus

Mój kolega ma nyskę na chodzie ,chętnie ją opyli starostwu -dziadowstwu ,będzie w sam raz do wożenia urzędasów .

a.c.a.b.
Gość
a.c.a.b.

:smilewinkgrin:

Prawo równe dla wszystkich
Gość
Prawo równe dla wszystkich

Jeżeli samochody starostwa będą parkowały przy prywatnych miejscach, służąc jako środki lokomocji w prywatnych celach (np. dojazd do domu) to niech odkupią ci którzy dla siebie używają.(może to starostwo jest tak inteligentne że ma ubezpieczenie samochodów do celów prywatnych … z naszych podatków?)

japer
Gość
japer

co za czasy… żeby złodzieje złodziejom kradli…

zuzia
Gość
zuzia

x-men – dlaczego takie niekompetentne jak ty w ogóle zabierają głos?

Gall Anonim
Gość
Gall Anonim

zuzia – pewnie ze starostwa i boisz się złożyć na nowe auto bo za będziesz żyć….

Kandydat na Starostę
Gość
Kandydat na Starostę

Przecież Starostwoma garaż, dlaczego auto stało pod blokiem ?

X-men
Gość
X-men

Do zuzia bo jakby mi ukradli samochód tobym musiał drugi sam za swoje kupić. To dlaczego na wasze wygody musi płacić podatnik w zamian za co??? obiecanki cacanki przed każdymi wyborami a głupiemu radość a po zatem od kiedy auto służbowe jest wykorzystywane w celach prywatnych??? popieram tych co ukradli widocznie i on został okradziony niejeden zresztą!!!Z pozdrowieniami JAŚLANIN.

nono
Gość
nono

no ale komplet dokumentow pojazdu znajdował sie w samochodzie czyz nie tak ?

Close
X