Wiadomości

Znaleziono zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie zamarzł

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 56-letniego mężczyzny. Jego zwłoki odnaleziono w jednym z pustostanów na terenie Jasła. Prawdopodobnie przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu.

Informacje o odnalezieniu zwłok przekazał dyżurnemu komendy dyspozytor pogotowia. Ciało odnaleziono w jednym z pomieszczeń niezamieszkanego budynku w Jaśle. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również lekarz sądowy. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Jest nim 56-letni mieszkaniec Jasła. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna zmarł w wyniku wychłodzenia organizmu.
 
Jeśli zauważymy śpiącego na dworze człowieka, któremu grozi zamarznięcie, nie przechodźmy obok niego obojętnie. Wszelkie informacje o osobach przebywających w miejscach niegwarantujących im odpowiednich warunków, a zagrażających ich zdrowiu można przekazywać Policji, Strażom Miejskim oraz Ośrodkom Pomocy Społecznej. Pamiętajmy, że w ten sposób możemy ocalić czyjeś życie!

Tej zimy na Podkarpaciu zamarzło już siedem osób. Statystyki wychłodzeń – kliknij.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x