r e k l a m a
Wiadomości

ZS nr 3 w Jaśle: rok szkolny zgodnie z harmonogramem

Klasyfikacja w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle związana z zakończeniem roku szkolnego 2009/2010 oraz procedura rekrutacyjna na rok szkolny 2010/2011 będzie przebiegać zgodnie z zaplanowanym kalendarzem.

Cała dokumentacja, dzienniki i arkusze ocen zostały uratowane i zabezpieczone.

To samo dotyczy dokumentacji związanej z rekrutacją, wszystkie dokumenty zostały zabezpieczone. Dane elektroniczne nie zostały utracone. Rekrutacja będzie prowadzona w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach naszej szkoły.

Piętra budynku szkolnego nie uległy uszkodzeniu, klasopracownie i pracownie m.in. komputerowe, mechatroniczna i teleinformatyczna są w stanie nienaruszonym i w pełni sprawnym.

Parter, sala gimnastyczna i obiekty laboratorium zostaną poddane gruntownemu remontowi. Część sprzętu znajdującego się w laboratorium udało się odzyskać, dzięki czemu możliwe będzie od nowego roku szkolnego 2010/2011 uruchomienie pracowni chemicznych i gastronomicznych, które zostaną dodatkowo doposażone w pełni profesjonalny sprzęt i nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że pojawiające się plotki o tym, że szkoła będzie zlikwidowana, że budynki nie będą dopuszczone do dalszego użytku i nie rozpoczniemy nowego roku szkolnego są zmyślone i nieprawdziwe!

Rok szkolny 2010/2011 rozpoczniemy zgodnie z harmonogramem!

Marek Stęgowski

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x