r e k l a m a
Kultura

30 października dzień otwarty ŚDS Nowy Żmigród

Starostwo Powiatowe w Jaśle oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowym Żmigrodzie zapraszają na Dzień Otwarty połączony z I edycją konkursu pt. „Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem”, który odbędzie się 30 października 2013r. o godzinie 10.00.

Dzień Otwarty
Zapowiedź
Dzień Otwarty jest skierowany głównie do mieszkańców powiatu jasielskiego a w szczególności do rodziców bądź opiekunów osób niepełnosprawnych. Podczas Dnia Otwartego ŚDS zaprezentuje swoją działalność i ofertę dla osób zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach w ŚDS w Nowym Żmigrodzie.
Towarzyszący Dniu Otwartemu konkurs pt. „ Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem” jest skierowany do innych działających w Województwie Podkarpackim Środowiskowych Domów Samopomocy i ma na celu rozwijanie twórczości uczestników, a także promocję ekologii.
Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach:
– Forma przestrzenna wykonana z surowców wtórnych, w tym roku jest to plastik
– Halloween-owy uśmiech, praca wykonana z dyni charakterystycznych dla Halloween.
W konkursie będzie się liczyć pomysłowość oraz innowacyjność wykonania.
Do udziału w Dniu Otwartym zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby. Rozpoczynamy o godzinie 10.00, zaprezentujemy naszą działalność; uczestnicy i pracownicy rozbawią publiczność występem kabaretowym; będzie można zobaczyć wystawy naszych prac a także innych Środowiskowych Domów Samopomocy; na zakończenie odbędzie się koncert galowy w wykonaniu ogniska muzycznego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie.
30 października dzień otwarty ŚDS Nowy Żmigród
Warto wziąć udział i zobaczyć jak funkcjonują ośrodki wspierające i aktywizujące osoby niepełnosprawne. Wasz udział może przynieść uśmiech osobom niepełnosprawnym, które liczą na wsparcie i ciepłe przyjęcie.
ŚDS Nowy Żmigród

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x