JDKKultura

30. Studnia Kulturalna JDK

Jasielski Dom Kultury zaprasza na 30. Spotkanie z cyklu „Studnia Kulturalna JDK”. Tym razem gościem spotkania, które odbędzie się 7 grudnia br. o godz. 17. będzie Jolanta Miklar, propagatorka zdrowego stylu życia.

30. Studnia Kulturalna JDK (kliknij aby powiększyć)
Jolanta Miklar jest absolwentką dwóch uczelni Wyższej Akademii Medycznej w Katowicach i Uniwersytetu Fryderyka Wilhelma w Bonn. Przez 10 lat miała prywatną aptekę pod Dusseldorfem w Niemczech, a obecnie prowadzi własne gospodarstwo ekologiczne w Kotani koło Krempnej, w którym uprawia zioła i zajmuje się pszczelarstwem. Zbiera również zioła dziko rosnące.
Obecnie Jolanta Miklar jest również prezesem Podkarpackiej Izby Rolnictwa Ekologicznego „PIRE”, w ramach której prowadzi programy edukacyjne adresowane do nauczycieli. Jest laureatką pierwszego miejsca w eliminacjach wojewódzkich w 2011 roku na „Najlepsze gospodarstwo ekologiczne w dziedzinie ochrony środowiska” oraz „Najlepsza własna pasieka”.
Została również wyróżniona za wielokrotny udział w Targach Żywności „Eko Gala” w Rzeszowie. Bilety są do nabycia w sekretariacie JDK, tel. 13 44 351 50.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
J.
J.
2024 lat temu

Cieszę się, że odbędzie się kolejne ciekawe spotkanie „Studni…”. Zaczęliśmy z mężem uczęszczać (w miarę) regularnie i żałujemy, że tak późno dowiedzieliśmy się o tych imprezach. Będziemy na pewno i czekamy na kolejne (już trzydzieste pierwsze) spotkanie z niecierpliwością!!!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x