Kultura

Antoniański Dar Serca już wkrótce

Już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się uliczna kwesta w ramach obchodów Antoniańskiego Daru Serca. Wszelkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Antoniański Dar Serca będzie kontynuacją, odbywającej się od 15 lat w naszym mieście akcji charytatywnej Noworoczny Dar. Nowa formuła i termin, ma nadać tej akcji odmienny charakter, odpowiadający środowisku i oczekiwaniom.
Podobnie jak w latach poprzednich akcji będzie towarzyszyła uliczna zbiórka, planowana w tym roku na 8 i 9 czerwca. Natomiast aż do 12 czerwca poszczególne szkoły i przedszkola będą prezentowały jasielskiej widowni przygotowane przez siebie spektakle. Dodatkowo przy kościele franciszkanów zostanie zorganizowany Jarmark Antoniański (12 i 13 czerwca).
Finałem Antoniańskiego Daru Serca będzie koncert Zespołu Fioretti, który odbędzie się o godz. 19 przy kościele oo. Franciszkanów w Jaśle.
13 czerwca obchodzić będziemy Dzień Patrona Miasta. O godzinie 17 rozpocznie się uroczysta msza św., a o 18.15 procesja z relikwiami uda się na skwer św. Antoniego. O godz. 19 planowane jest rozdawanie chlebków św. Antoniego przy scenie znajdującej się obok kościoła oo. Franciszkanów.
UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x