r e k l a m a
KulturaMBP

Czytamy razem! Dołącz do nas i pobij rekord!

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle ogłasza pełną mobilizację czytających jaślan! Wiemy, że czytacie, bo spotykamy Was codziennie, więc zapraszamy: pokażmy, że Jasło czyta i spróbujmy pobić rekord we wspólnym czytaniu!

Plakat
Pomysł jest prosty: wystarczy 30 września wziąć dowolnie wybraną książkę, przyjść na jasielski Rynek, zarejestrować się jako uczestnik bicia rekordu i… przez trzydzieści minut po prostu czytać w jak największym gronie pasjonatów literatury!
Dotychczasowy rekord to 282 osoby wspólnie czytające podczas tegorocznego Big Book Festivalu w Warszawie – my jesteśmy przekonani, że może nas być więcej! Tym bardziej, że podczas wydarzenia będzie też okazja do spotkania ze specjalnym gościem – o polszczyźnie starszej i najmłodszej opowie uczestnikom prof. dr hab. Kazimierz Ożóg.
Startujemy o 11:00, rejestracja uczestników będzie odbywać się na Rynku od 10:30. W przypadku niesprzyjającej pogody impreza odbędzie się w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury.
Na tych, którzy poczują nagłą chęć czytania w ostatniej chwili, i nie będą mieć własnych książek, będzie czekać mała plenerowa biblioteczka. Zapraszamy!
Impreza „Czytamy razem!” odbywa się w ramach IX Festiwalu Poezji, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle. Partnerem wydarzenia jest Jasielski Dom Kultury.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x