r e k l a m a
Kultura

Dni Dębowca za nami

W niedzielę 28 sierpnia 2011r. odbyły się Dni Dębowca połączone z Turniejem w piłkę nożną o Puchar Wójta Gminy Dębowiec. Cała zabawa rozpoczęła się turniejem o godz. 8:00. Zwycięzcami turnieju została drużyna z Zarzecza, drugie miejsce przypadło dla drużyny z Łazów Dębowieckich natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna z Dębowca.

Dni Dębowca za nami (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Wójt Gminy Dębowiec – Zbigniew Staniszewski wręczył również statuetki sportowcom, którzy wyróżnili się podczas rozgrywek. Statuetka dla najlepszego strzelca przypadła dla Piotra Bożka z Zarzecza. Za najlepszego bramkarza uznano jednogłośnie Krzysztofa Żychowskiego z Dębowca, natomiast statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Grzegorz Jodłowski z Łazów Dębowieckich.
Dni Dębowca za nami (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Popołudniowe atrakcje rozpoczął Pokaz Mody przygotowany przez Panią Elżbietę Czajkę z Zarzecza. Projektantka ukończyła Edukację Artystyczną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Projektowaniem i szyciem zajmuje się od dwóch lat. Kolekcja Pani Elżbiety składała się z kilkunastu wdzianek wykonanych z dzianiny bawełnianej. Przygotowana została dla osób z fantazją, pragnących się wyróżnić, a jednocześnie poszukujących ubrań profesjonalnie odszytych, z naturalnych, dobrych jakościowo materiałów.
Dni Dębowca za nami (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Specjalnie dla najmłodszej publiczności na scenie pojawił się Teatr Iluzji „Mefisto” z Krakowa, a zaraz po nim odbył się pokaz Młodych Talentów z Gminy Dębowiec. Swoje zdolności muzyczne na scenie zaprezentowali: Karolina Giers, Natalia Świątkowska, Daria Żebracka, Patryk Żychowski, Mirosław Wróżek, Joanna Staniszewska, Marcin Staniszewski Katarzyna Oleszkiewicz, Maciej Stanek, Mateusz Nocek, Konrad Mosoń, Ola Niklewicz.
Dni Dębowca za nami (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
W trakcie imprezy odbywały się liczne konkursy z nagrodami oraz loteria fantowa.
W godzinach wieczornych zagrał zespół Huncfor z Lipinek natomiast Gwiazdą Wieczoru był zespół Buenos Amigos grający przeboje muzyki latynoskiej. Część widowiskową zakończył występ Tancerzy Ognia Dragonica z Dębicy. Do późnych godzin nocnych gości bawił zespól BLUE SKY.
Sabina Gugulska
UG w Dębowcu

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PiS-man
PiS-man
2023 lat temu

Żenująca impreza!

cyc
cyc
2023 lat temu

oo blue sky, szkoda ze nie wiedzialem, wpadlbym bo fajnie graja!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x