Kultura

Dni Jasła 2017: Sobotnie szaleństwo na koncercie Michała Szpaka

Kilka tysięcy osób ściągnęło na sobotni koncert Michała Szpaka podczas tegorocznych dni Jasła. Charyzmatyczny wokalista podbił publiczność wspaniałym głosem i sceniczną ekspresją. Artysta kilkukrotnie powracał na scenę, żeby bisować.

Sobotnie szaleństwo na koncercie Michała Szpaka
Sobotnie szaleństwo na koncercie Michała Szpaka
Jeśli ktoś w Jaśle nie był jeszcze przekonany do scenicznych talentów Michała Szpaka, w sobotni wieczór musiał zmienić zdanie. Nieprzypadkowo za jaślaninem jeżdżą na koncerty tłumy fanów. Szpak dał kapitalne show, podczas którego wrażenie robił potężny głos i naturalny kontakt z publicznością.
Muzyk od początku kariery nie dawał się zaszufladkować i odciskał indywidualne piętno na wszystkim, czego się dotknął. Teraz do naturalnych talentów dołączył dojrzały, zróżnicowany stylistycznie materiał muzyczny, którego na żywo słucha się znakomicie. Atmosferę jasielskiego koncertu podgrzewał nie tylko sam wokalista, ale i jego liczni sympatycy zrzeszeni w polskich i zagranicznych fan clubach, którzy ściągnęli do Jasła z efektowną oprawą.
[FOTOGALERIA – KONCERT MICHAŁA SZPAKA]
Sobotnie szaleństwo na koncercie Michała Szpaka
Sobotnie szaleństwo na koncercie Michała Szpaka
[FOTOGALERIA – KONCERT MICHAŁA SZPAKA]
Widzowie usłyszeli największe przeboje, czyli oczywiście eurowizyjny “Color Of Your Life”, ulubioną przez żeńską część publiczności “Rosannę”, dedykowany ojcu utwór “Jesteś Bohaterem”, czy wspaniale wykonany “Dziwny Jest Ten Świat” Czesława Niemena.
Wielokrotne bisy i serdeczne słowa, kierowane w stronę artysty przez włodarzy rodzinnego miasta przypominały chwilami prawdziwy benefis wciąż młodego przecież wokalisty. “Szkoda, że tak krótko” – komentowali jaślanie, opuszczając plac MOSiR-u, choć energetyczny koncert przeciągnął się prawie do dwóch godzin.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x