JDKKultura

Dyskoteka na powitanie ferii w JDK

Fantastyczną zabawą w rytmach z lat 80-tych jasielska młodzież, ale nie tylko, zakończyła karnawał i przywitała ferie. Dyskoteka w klimacie sprzed 30 lat odbyła się we wtorek (12 bm.) wieczorem w Jasielskim Domu Kultury.

Dyskoteka na powitanie ferii w JDK
Atmosferę dyskoteki sprzed lat zapewnił nie tylko fenomenalny DJ M-Lukas, ale również stroje „z epoki”, które były warunkiem uczestnictwa w „Disco za zeta”. Nastolatki sięgnęły do szaf rodziców, a kilka nieco starszych osób, by przypomnieć sobie szaleństwa sprzed lat, odkurzyło swoje dawne kreacje.
Dyskoteka na powitanie ferii w JDK
Przy najbardziej topowych numerach z lat 80-tych, takich jak : „You my heart you my soul” (1984) niemieckiego duetu dance’owo-popowego Modern Talking”, „Flames of love” (1988) także niemieckiego piosenkarza Fancy, „Bilie Jean” (1983) Michaela Jacksona, „Wake me up before you go, go!” (1984) brytyjskiej grupy Wham, „Like a Virgin” (1984) Madonny i wielu, wielu innych wszyscy bawili się wręcz odlotowo. Nikt nie zdołał oprzeć się czarowi dyskotekowej muzyki, a do tego organizatorka całości – Katarzyna Korona, instruktorka tańca w JDK – przygotowała kilka niespodzianek: pokaz tańca grupy R-Revolution, konkurs z nagrodami na najlepszą kreację dyskotekową z lat 80-tych (wygrała Kasia) i słodkie urodzinowe co-nieco dla Edyty.
Ostatkowo-feryjne szaleństwo w holu JDK trwało kilka godzin i tak się wszystkim podobało, że zapewne nie będzie ostatnim.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x