Kultura

Festiwal Hip Hop Cloud – Gorlice 2014 już wkrótce

Festiwal HIP HOP CLOUD startuje 13 września w Gorlicach na JARMARKU POGÓRZAŃSKIM. Już od godz. 15 przestrzeń wypełni się hiphopowymi bitami najlepszej jakości, rozgrzewkę rozkręcą DARO, MŁODY ŻOOŁV/ LOLO, PROJEKT BOOMELANT, 3B KLAN, NORMANO, VILLMAR, a od godziny 18.00 sceną zawładną Giganci Polskiej Sceny Hip Hopowej – BONSON/MATEK, KAEN, SOBOTA i O.S.T.R.

Festiwal Hip Hop Cloud - Gorlice 2014 już wkrótce
Festiwal HIP HOP CLOUD GORLICE to żywioł muzyki, tańca, ludzi, energii,  to także full atrakcji m.in. pokazy tańca breakdance, graffiti, stoiska z hiphopową odzieżą. Chilloucik umilą przepyszne przekąski, zimne piwko i nieziemsko gorąca atmosfera.
HIP HOP CLOUD to impreza dla wszystkich tych, dla których hip hop to Twoja wolna przestrzeń. Bilety na festiwal można już teraz nabyć w cenie 30zł zamawiając je do wtorku 9 kwietnia na stronie www.jarmarkpogorzanski.pl (w zakładce bilety) lub w punktach stacjonarnych znajdujących się na terenie miasta Gorlice (biuro Jarmarku Pogórzańskiego, ul. Biecka 64, Pub „Piwnica na Starówce” ul. Rynek 12, siłownia „Akademia Sportu” ul. Sportowa 9) w których bilety możecie kupić do 12 września.
W dniu imprezy cena biletu wynosić będzie 35zł! Ilość biletów ograniczona, dlatego nie czekajcie do ostatniej chwili, bo nie może Was zabraknąć! Razem tworzymy historię.
Szczegóły znajdziecie na stronie www.jarmarkpogorzanski.pl i w specjalnie utworzonym wydarzeniu na FB /HIP HOP CLOUD Gorlice.
Organizatorzy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x