JDKKultura

Grupy Humanoid i BlackJack w JDK

Ostre gitarowe riffy, zaangażowane teksty i mnóstwo pozytywnej energii. Tak wyglądał piątkowy, rockowy wieczór (10 lutego) w Jasielskim Domu Kultury podczas koncertu zespołów Humanoid i Blackjack.

Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Jako pierwszy na scenie zaprezentował się jasielski Humanoid. Usłyszeliśmy m.in. utwory: „Cztery ściany”, „Zaćmienie”, „Pierwszy”, które przeplatał coverami: „Born to be Wild” Steppenwolf, czy „Jeremy” z repertuaru grupy Pearl Jam. Jaślanie znakomicie sprawdzili się w roli „rozgrzewacza”, gdyż udało im się przyciągnąć publiczność pod scenę i namówić do wspólnej zabawy.
Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Emocje sięgnęły zenitu, gdy na deski Jasielskiego Domu Kultury wyszli muzycy krakowskiej formacji „BlackJack”. Oprócz utworów z autorskiego krążka „Ride On” publiczność mogła usłyszeć covery, m.in. AC/DC – „Highway To Hell” czy „Thunderstruck”.
Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Jesteśmy zaskoczeni bardzo dobrym przyjęciem w Jaśle. Jest tutaj znakomita scena, miejsce, możliwości techniczne plus organizacja. Zaowocowało to tym, wspaniałym przyjęciem podczas koncertu. Jesteśmy ogromnie zadowoleni – podkreślał tuż po koncercie Paweł Kluczewski, wokalista BlackJack.
Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Zespół przygotowuje nowy album z piosenkami w języku polskim i chciałby zaprezentować go w przyszłości również jasielskiej publiczności.
JDK

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
kró Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kró
Gość
kró

dobry koncert był, tu są nagrania http://www.youtube.com/watch?v=nE5EHEeF76M

Close
X