r e k l a m a
JDKKultura

Grupy Humanoid i BlackJack w JDK

Ostre gitarowe riffy, zaangażowane teksty i mnóstwo pozytywnej energii. Tak wyglądał piątkowy, rockowy wieczór (10 lutego) w Jasielskim Domu Kultury podczas koncertu zespołów Humanoid i Blackjack.

Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Jako pierwszy na scenie zaprezentował się jasielski Humanoid. Usłyszeliśmy m.in. utwory: „Cztery ściany”, „Zaćmienie”, „Pierwszy”, które przeplatał coverami: „Born to be Wild” Steppenwolf, czy „Jeremy” z repertuaru grupy Pearl Jam. Jaślanie znakomicie sprawdzili się w roli „rozgrzewacza”, gdyż udało im się przyciągnąć publiczność pod scenę i namówić do wspólnej zabawy.
Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Emocje sięgnęły zenitu, gdy na deski Jasielskiego Domu Kultury wyszli muzycy krakowskiej formacji „BlackJack”. Oprócz utworów z autorskiego krążka „Ride On” publiczność mogła usłyszeć covery, m.in. AC/DC – „Highway To Hell” czy „Thunderstruck”.
Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Jesteśmy zaskoczeni bardzo dobrym przyjęciem w Jaśle. Jest tutaj znakomita scena, miejsce, możliwości techniczne plus organizacja. Zaowocowało to tym, wspaniałym przyjęciem podczas koncertu. Jesteśmy ogromnie zadowoleni – podkreślał tuż po koncercie Paweł Kluczewski, wokalista BlackJack.
Grupy Humanoid i BlackJack w JDK (fot. JDK)
Zespół przygotowuje nowy album z piosenkami w języku polskim i chciałby zaprezentować go w przyszłości również jasielskiej publiczności.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kró
kró
2024 lat temu

dobry koncert był, tu są nagrania http://www.youtube.com/watch?v=nE5EHEeF76M

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x