r e k l a m a
Kultura

Grupy Studio Tańca „AT DANCE” Tomasza Berkowicza wracają z 21 medalami do Jasła

Podczas tegorocznego III Dziecięcego i Młodzieżowego Konkursu „Taneczne Talenty 2019” organizowanego w Świerzowej Polskiej tancerze reprezentujący Studio Tańca „AT DANCE” Tomasza Berkowicza zdobyli 21 medali, w tym aż 15 złotych.

Uczestnicy konkursu mieli możliwość zaprezentować się w dziewięciu stylach tanecznych, takich jak Show Dance, Taniec Jazzowy i Taniec Współczesny, Cheerliding, Artystyczny Taniec Akrobatyczny, Urban Street Dance, Urban Street Dance Show, inne formy taneczne, a także Taniec Towarzyski, w pięciu kategoriach wiekowych: do 7 lat, 8-11 lat, 12-15 lat, 16-20 lat, oraz kategoria Dorośli 20+, w czterech formach tanecznych, takich jak: solo, duety, mini formacje, a także formacje.


Laureatami Konkursu zostali:
8x I miejsc w tańcu towarzyskim dzieci do lat 7 z grupy TupTusie
I miejsce – Socha Martyna (Solo; Urban Street Dance, do lat 7)
I miejsce – Julia Wierzgacz (Solo; Urban Street Dance, 8-11 lat)
I miejsce – Grupa Baletowa Jasło (Mini formacje; Inne formy Taneczne, do lat 7)
I miejsce – Mini Rising Stars (Mini Formacje; Urban Street Dance Show, do lat 7)
I miejsce – Rising Stars (Formacje; Urban Street Dance Show, 12-15 lat)
I miejsce – Lidia Lelko (Solo, Urban Street Dance, 16-20 lat)
I miejsce – Street Kids (Mini Formacje, Urban Street Dance, 12-15 lat)
II miejsce – B-Jump (Mini Formacje, Urban Street Dance, 8-11 lat)
II miejsce – Hip Hop KIDS (Formacja, Urban Street Dance, 8-11 lat)
III miejsce – Sky Group (Formacja, Urban Street Dance, 8-11 lat)
III miejsce – Girl Power (Mini Formacje, Urban Street Dance, 12-15 lat)
III miejsce – ERATO (Mini Formacje, Taniec Współczesny, 12-15 lat)
III miejsce – Słodziaki – NZSP łajsce (Formacja; Inne Formy Taneczne, 8-11 lat)

Jasło z poza Studio Tańca AT DANCE Tomasza Berkowicza reprezentowali także:
II miejsce – Laura Janik i Olga Sychta z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle – instruktor Dorota Dudys-Stasiak (Duet, taniec Jazzowy, 12-15 lat)
III miejsce – LIDERKI z Klubu Fitness Lady Gym – instruktor Sylwia Kilar(Formacja, Cheerleading, 8-11 lat)
Ciepło przywitany oraz nagrodzony złotymi medalami został występ grupy LUZ z Klubu Fitness Lady Gym – instruktor Sylwa Kilar

Jury w składzie: Barbara Pieroń (Jastrzębie Zdrój), Andrzej Łukomski (Radom) oraz Sebastian Szul (Sanok), zarówno w pierwszy jak i drugi dzień oceniali tancerzy, pod kątem kreatywnej choreografii, umiejętności technicznych i wyrazu artystycznego, doboru repertuaru, muzyki, kostiumów, a także wykorzystywaniu innowacyjnych figur i elementów ruchowych.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów !

Tomasz Berkowicz
Studio Tańca AT DANCE

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Close
X