Kultura

IV Piknik Rodzinny w Załężu (foto)

Każdy, kto zawitał w niedzielę do Załęża, podczas odbywającego się tam już po raz czwarty Pikniku Rodzinnego, mógł znaleźć coś dla siebie. Starsi mieli okazję pobawić się przy muzyce „Bedników” i pobiesiadować w swojskim klimacie z Mirkiem Jędrowskim. Dla młodszych przygotowano gry oraz konkursy

IV Piknik Rodzinny w Załężu (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Organizatorem IV Rodzinnego Pikniku Rodzinnego było Koło Gospodyń Wiejskich w Załężu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Osieku Jasielskim.
IV Piknik Rodzinny w Załężu (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
– Spotykamy się już na czwartym pikniku rodzinnym, który odbywa się w Załężu. Dwa lata temu udało nam się uzyskać pieniądze w ramach programu „Pożyteczne Wakacje”, dzięki czemu świętowaliśmy wówczas otwarcie placu zabaw dla dzieci. – Wyjaśnia Marta Łaba, przewodnicząca KGW w Załężu.
Jak podkreślił Mariusz Pykosz, wójt gminy Osiek Jasielski mieszkańcy Załęża chcą się bawić razem, chcą się integrować raz na jakiś czas, ponieważ na na co dzień nie mają takiej możliwości.
IV Piknik Rodzinny w Załężu (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
– Niestety powoli kończy nam się okres wakacyjny, a co za tym idzie czas zabaw w naszej gminie, których w tym roku jest wyjątkowo dużo. Miejmy nadzieję, że impreza na stałe wpisze się do kalendarza. – Mówił Mariusz Pykosz, wójt Gminy Osiek Jasielski.
Zobacz fotorelację (fot. Przemysław Janas)
(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x