„Dwójka” coraz wyżej w tabeli

Czarni II Jasło - Iwonka Iwonicz 5:2 (fot. Marek Dybaś)

Coraz wyżej  w ligowej tabeli V ligi pnie się drugi zespół JKS Gamrat Czarni 1910 Jasło. Po wczorajszym zwycięstwem 5:2 nad Iwonką Iwonicz zajmują trzecią pozycję.

Już w szóstej minucie meczu worek z bramkami rozwiązał Warchoł, który pewnym strzałem pokonał Sabatowskiego. Piętnaście minut później w ślady Warchoła poszedł Mędrek i pokonał goalkepera gości(2:0). Światełko w tunelu dla Iwoniczan zapaliło się dopiero w trzydziestej piątej minucie, kiedy to Szajna pokonał bramkarza gospodarzy(2:1). Pierwsza odsłona spotkania nie zapowiadała tak emocjonującego widowiska.

Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy w polu karnym gości upada jeden z zawodników ,,Czarnych” – arbiter Kubit dyktuje jedenastkę, którą pewnie wykorzystuje Matysik(3:1). Minutę później Koszela zmniejsza straty(3:2). W ostatnich dwudziestu minutach spotkania na listę strzelców dwukrotnie wpisuje się Kukowski(5:2).

W końcówce spotkania swoimi umiejętnościami popisał się Wiktor Cyran, który obronił rzut karny.

Czarni II Jasło – Iwonka Iwonicz 5:2 (fot. Marek Dybaś dla czarnijaslo.pl)

Czarni II: Cyran – Matysik, Chrząszcz, Muzyka, Dziedzic (46′ Bartuś) – Munia, Kukowski, Dubiel (55′ Żarnowski), Warchoł (80′ Koś) – Kasprzyk, Mędrek (55′ Bieniasz).

Iwonka: Sabatowski – Wais, T. Bołd, Słowik, Kielar – Sołtysik (46′ Górnicki), Pulnar, Szajna, Nycz – K. Bołd (65′ Winiarski), Koszela (70′ Kinel).