Kultura

Kołaczyce: DPD, Mateusz Mijal i Baciary charytatywnie dla rodziny Kopeć (foto)

We wtorek 6 stycznia na kołaczyckim Rynku odbyła się impreza charytatywna na rzecz rodziny Kopeć z Kołaczyc, która w grudniowym pożarze straciła cały dobytek.

Kołaczyce: DPD, Mateusz Mijal i Baciary dla rodziny Kopeć (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Inicjatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Kołaczyce. Kilka dni po pożarze zjawił się pomysł organizacji koncertu charytatywnego. – Kilka dni po tym wszystkim zadzwoniłam do Mateusza Mijala z Jasła, który od razu się zgodził. Późnym wieczorem zadzwoniłam też do zespołu Baciary, który także zgodził się od razu. Na występ zgodził się także raper DPD – mówiła Ewa Piekarska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kołaczycach.
Kołaczyce: DPD, Mateusz Mijal i Baciary dla rodziny Kopeć (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Jako pierwszy na scenie pojawił się Marcin DPD Rąpała – młody jasielski raper, a ostatnio reżyser, który na swoim koncie ma film o Jaśle. Później na scenie wystąpił wokalista z Jasła Mateusz Mijal, który zaśpiewał m. in swój najnowszy utwór stworzony w duecie ze Stachurskym.

Licznie zebraną publiczność na kołaczyckim Rynku rozgrzał do czerwoności bardzo dobrze znany w powiecie jasielskim zespół Baciary. W trakcie imprezy prowadzone były licytacje przedmiotów, z których to dochód w całości zostanie przekazany na rzecz rodziny Kopeć z Kołaczyc.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x