r e k l a m a
JDKKultura

Koncert Charytatywny w JDK: Wsparli Łukasza Gogosza

Utwory Alice In Chain, Nirvany, Pearl Jam, Hey, Bon Jovi, Pearl Jam, Cranberries, Nirvany , Erica Claptona, Alanis Morissette, Mr Big, Stone Temple Pilots, Lenny’ego Kravitza i Pink Floyd, można było usłyszeć podczas sobotniego koncertu charytatywnego w Jasielskim Domu Kultury. Zbiórka wśród publiczności wyniosła prawie 2000 złotych.

Koncert Charytatywny w JDK: Wsparli Łukasza Gogosza
– Bywa tak w życiu, że zdarzają się przypadki losowe, które krzyżują nasze plany i w tym momencie wydawałoby się, że trzeba się poddać, ale nasz bohater – Łukasz Gogosz nie poddał się. Jest czterokrotnym mistrzem Polski w Rugby na Wózkach. Ma apetyt na wiele kolejnych zwycięstw, a nasza akcja, to skromne wsparcie pomoże mu w zakupie Hand Bike’a, który mam taką nadzieję, pozwoli mu osiągać kolejne sukcesy sportowe. Cieszymy się, że państwo przyszli na ten koncert aby wspomóc tego wspaniałego, ambitnego sportowca – przywitał widzów Janusz Szewczyk, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury.
Muzycy jasielskich formacji Tug Boat, Mindfield, Krusher, Humanoid, Hornblend, Soundscape oraz artyści solowi – Andrzej Poliwka i Gabriela Pięta – zaprezentowali największe hity klasyków rocka w wersjach akustycznych.
– Chcemy przywołać dzisiaj klimat lat 90 – tych, kiedy te kawałki święciły swoje triumfy. Jesteśmy tutaj od rana i ćwiczymy, więc myślę, że będzie OK. Wiemy po co tutaj przyszliśmy, jeśli możecie wspomóc Łukasza, to zróbcie to, a my postaramy się dać z siebie wszystko – powiedział Paweł Kędziora, gitarzysta zespołu Minfield, współorganizator koncertu.
Koncert rozpoczął utwór „Layla” z repertuaru Erica Claptona, publiczność zgromadzona w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury usłyszała także m. in.: „Come As You Are” i „Polly” Nirvany, „Nutshell” Alice In Chains, „Wild World” Cata Stevensa, „To Be With You” Mr. Big, „Zombie” The Cranberries, „Black” i „Jeremy” Pearl Jam, „Ironic” Alanis Morissette, „Here Comes The Rain Again” Eurythmics, „Always on the run” Lenny’ego Kravitza czy „Wanted Dead or Alive” Jona Bon Jovi . Ostatnim utworem tego wieczoru był utwór „Sic!” z repertuaru naszej rodzimej grupy Hey w wykonaniu Gabrieli Pięty. Na zakończenie wszyscy muzycy ponownie znaleźli się na scenie obok bohatera wieczoru, Łukasza Gogosza.
– Chciałbym podziękować najważniejszej osobie, która wymyśliła ten koncert, panu Antoniemu Wydro. Dziękuję wam także za wsparcie, może odwdzięczę się w ten sposób, że kiedyś na tym rowerze zdobędę mistrzostwo Polski. Na koniec chciałbym podziękować włodarzom miasta i portalom internetowym za pomoc w nagłośnień medialnym, przez zamieszczenie plakatu. Dziękuje wszystkim – zwrócił się do przybyłych Łukasz Gogosz.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ja
ja
2023 lat temu

Pani Gabriela jest wokalistką zespołu Hornblend a nie wokalistką solową 🙂

Ty...
Ty...
2023 lat temu

Nie chcieli jej wstydu robić…

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x