r e k l a m a
KulturaMBP

Konferencja „Kształtowanie wizerunku biblioteki”

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle oraz Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Rzeszowie są organizatorami III. Konferencji dyrektorów bibliotek powiatowych, pełniących funkcje powiatowe i miejskich zlokalizowanych w siedzibach powiatów „Kształtowanie wizerunku biblioteki”, która odbędzie się w Jaśle w dniach 12 – 13 czerwca 2012 .

Konferencja „Kształtowanie wizerunku biblioteki”
W programie konferencji przewidziane są wykłady i wystąpienia m.in. Agaty Szczotki-Sarny, specjalistki w zakresie komunikacji, marketingu społecznego i budowania wizerunku organizacji, która będzie mówiła o brandingu i jego roli w działalności biblioteki; Elżbiety Stefańczyk, przewodniczącej Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i pełnomocnika dyrektora BN ds. współpracy z bibliotekami publicznymi, która przedstawi Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa i inne programy dla bibliotek publicznych. Przedstawi też kształtowanie nowego wizerunku Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.
Lucyna Kloczkowska, kierownik Działu Instukcyjno-Metodycznego WiMBP w Rzeszowie zaprezentuje strony internetowe podkarpackich bibliotek publicznych. O promocji biblioteki, jako elemencie efektywnego zarządzania instytucją kultury na przykładzie działań Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej opowie Teresa Leśniak, dyrektor KBP w Krośnie, a Małgorzata Piekarska, dyrektor MBP w Jaśle przedstawi prezentację „Biblioteka jako rzeźba społeczna na przykładzie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle”.
W programie konferencji przewidziano również wręczenie nagród laureatom konkursu na najlepiej zrealizowany program Tygodnia Bibliotek 2011 oraz wręczenie odznaczeń SPB.
MBP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
k
k
2023 lat temu

Postuluję o umieszczenie większego harmonogramu konferencji, nie widać na tym zbyt dobrze…

Anonimowo
Anonimowo
2023 lat temu

czy zainteresowani niezaproszeni mogą przyjść na konferencję?

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x