r e k l a m a
JDKKultura

Kulturalne nocne marki w JDK (zapowiedź)

Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkie nocne marki na „Majową noc z JDK”. Tych, którzy w najbliższy piątek (11 maja br.) od południa do północy odwiedzą JDK czeka moc atrakcji. Dobra zabawa gwarantowana.

Plakat (kliknij aby powiększyć)
Organizatorzy zadbali, żeby każdy z gości JDK mógł w tym czasie znaleźć coś interesującego dla siebie i aby nikt ani przez chwilę się nie nudził. Przybywających do JDK przez cały czas bawić będą słynący z nietuzinkowego poczucia humoru aktorzy krakowskiego Teatru Wagabunda oraz cyrkowi bracia Makagon. Dzieci, ale nie tylko, na pewno zainteresują niezwykłe machiny „Magicznego portu” Wagabundy.
Wielbiciele muzyki i tańca będą mogli obejrzeć występy solistów i grup JDK oraz posłuchać koncertu „Kwartetu Jorgi”, który m.in. zaprezentuje na żywo oprawę muzyczną fragmentów niemego filmu.
Niezła zabawa szykuje się podczas spotkania z podróżnikami Szymonem Kochańskim, Michałem Szymczakiem i Filipem Ziółkowskim pod hasłem „Sezon na lwy”, podczas którego m.in. przedstawią oni swój sposób na życie zawarty w oryginalnej prezentacji medialnej „Filary pasikonizmu, czyli jak przebimbać sobie życie”.
Będzie też czas na chwilę zadumy i refleksji, podczas otwarcia – w Galerii JDK – wystawy „Chasydzi”, na której prezentowane będą zdjęcia autorstwa Roberta Podkulskiego. Majową noc z JDK zakończy popis tancerzy ognia, w wykonaniu zapalonych entuzjastów z grupy Lumen Noctis.
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x