r e k l a m a
Kultura

,,Lekcje z pomysłem" dla uczniów szkół podstawowych (foto)

Fizyka, Chemia, Angielski, Biologia – to tylko niektóre z lekcji pokazowych, które odbyły się w ramach realizowanych przez Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle ,,Lekcji z pomysłem”.

,,Lekcje z pomysłem" dla uczniów szkół podstawowych (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Głównym celem realizowanych ,,Lekcji z pomysłem” jest przede wszystkim zaprezentowanie uczniom klas szóstych szkół podstawowych, innych form prowadzenia lekcji. Kolejnym celem przedsięwzięcia „Lekcje z pomysłem” jest promowanie istniejących w jasielskim gimnazjum klas z rozszerzonym programem językiem angielskim oraz klasy matematyczno-przyrodniczą.
,,Lekcje z pomysłem" dla uczniów szkół podstawowych (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Uczniowie, którzy uczestniczyli w lekcjach, mieli okazję zapoznać się z ciekawymi zagadnieniami z poszczególnych przedmiotów.
Nowością, która została wprowadzona w tym roku do lekcji pokazowych, były kulinaria, podczas których młodzi kucharze, pod okiem mgr Adama Smorula mieli okazję poznać niedawnopowstałą klasopracownie przystosowanią odpowiednio do wykonywania pracy kulinaryjnych. Młodzi kucharze zaprezentowali młodszym kolegom ze szkół podstawowych swoje wypieki.
,,Lekcje z pomysłem" dla uczniów szkół podstawowych (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Zostały również rozstrzygnięte  konkursy z języka angielskiego oraz innych przedmiotów skierowane dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz szkół podstawych.
Zobacz fotorelację!
(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
.... Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
....
Gość
....

Było bardzo super cieszymy sie !

Close
X