Kultura

Link do przyszłości – czyli spotkanie z dziennikarzem RMF-u w Trzcinicy

Spotkanie z młodym profesjonalistą – to wydarzenie, które odbędzie się 1 marca 2013r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół w Trzcinicy, w ramach projektu „Link do przyszłości”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach i Filię GBP w Trzcinicy, a wezmą w nim udział gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Trzcinicy. Gościem specjalnym będzie Łukasz Pieter – dziennikarz muzyczny radia RMF w Krakowie.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Celem projektu „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera” jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy „YouthSpark” oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
W projekcie przewidziano ponadto przygotowanie i rozpowszechnienie materiałów promocyjnych i edukacyjnych podkreślających rolę nowych technologii w życiu zawodowym, webinaria i chaty z młodymi, aktywnymi i charyzmatycznymi przedstawicielami zawodów, których przykład może zainspirować młodych ludzi oraz lokalne konkursy, w ramach których młodzież będzie szukała osób zajmujących się inspirującymi profesjami w ich lokalnych społecznościach i organizowała z nimi spotkania.
Agnieszka Jeleń
GBP Trzcinica

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x