KulturaMBP

Magiczne kolorowe balony – weź udział w zajęciach!

Uwolniony balon wznosi się w niebo wyżej, wyżej, dalej … Czyż nie jest to marzenie przyszłych pilotów lub po prostu amatorów sportów lotniczych?

Magiczne kolorowe balony – weź udział w zajęciach!(kliknij aby powiększyć)
Są jeszcze 4 wolne miejsca na najbliższe zajęcia budowy balonów na ogrzane powietrze, które odbędą się 4 kwietnia o godz. 16:00. Zajęcia organizowane są przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle, Jasielską Spółdzielnię Mieszkaniową i Zarząd Osiedla Jasło Mickiewicza. Weź udział i sprawdź jak to działa!
Podczas zajęć wspólnie odkrywamy tajniki modelarstwa budując balony na ogrzane powietrze. Spotkania prowadzi Andrzej Krupa, instruktor Aeroklubu Podkarpackiego Szkoły Lotniczej w Krośnie. W zajęciach biorą udział dzieci w wieku 7 – 14 lat. Uczestnicy cierpliwie sklejają z bibuły czasze balonów – a są one niemałe! Mają 1,8 m wysokości i 1,5 m szerokości. Piękne, kolorowe balony poszybują w niebo już w kwietniu.
Wezmą udział w zawodach balonów na ogrzane powietrze na lotnisku w Krośnie. O dokładnym terminie zawodów poinformujemy w najbliższym czasie.
Kontakt i szczegółowe informacje:
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle – Filia nr 3
ul. Szopena 22
tel. 13 446 52 25
e-mail: filia3@mbp.jaslo.pl
(MBP w Jaśle)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x