Kultura

Majówka w Karpackiej Troi

W długi weekend, od 30 kwietnia do 3 maja 2016 r., Skansen Archeologiczny Karpacka Troja zaprasza na Majówkę – imprezę inaugurującą sezon turystyczny.

Majówka w Karpackiej Troi
Majówka w Karpackiej Troi
Jest to dobra okazja dla rodzin do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ponieważ na te dni Karpacka Troja przygotowała szereg atrakcji.
30 kwietnia odbędzie się bieg upamiętniający Senatora Stanisława Zająca, a meta oraz zakończenie biegu odbędzie się przy Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja.
1 maja rozpocznie się cykl nowych warsztatów pt. młody archeolog, w trakcie których goście sami będą mogli spróbować swoich sił przy odkrywaniu tajemnic przeszłości, w specjalnie przygotowanym wykopie archeologicznym. Na kolejny dzień majówki, 2 maja skansen przygotował również nowe warsztaty mały wojownik. Organizatorzy zapraszają dzieci wraz z opiekunami do zmierzenia swoich sił w różnych konkurencjach inspirowanych średniowiecznymi zmaganiami wojów. Atrakcji nie zabraknie także 3 maja. Odbędą się wtedy cieszące się dużym uznaniem warsztaty łucznicze, w trakcie których będzie można nauczyć się strzelać z łuku pod okiem najlepszych łuczników historycznych w Polsce.
Majówka w Karpackiej Troi to przedsmak zbliżającego się lata!

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x