r e k l a m a
Kultura

Mateusz Mijal, Avinion Dance, Tomasz Niecik na festynie w Przysiekach (foto)

Dokończenie budowy kościoła w Przysiekach było głównym celem zorganizowanego w niedzielę szóstego lipca festynu parafialnego w miejscowości Przysieki. W tym roku organizatorzy przygotowali dla wszystkich gości występy aż trzech gwiazd.

Kilka tysięcy osób na festynie w Przysiekach (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Impreza rozpoczęła się po godzinie czternastej od gier, zabaw i konkursów, a także od występu młodych artystów z Gminnego Ośrodka Kultury w Skołyszynie. Godzinę później na placu przy Szkole Podstawowej rozpoczęły się pokazy judoków z UKS ASW Judo-Jasło pod okiem trenera Przemysława Czarneckiego. Na miejscu zjawili się także strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.
Kilka tysięcy osób na festynie w Przysiekach (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
O siedemnastej odbył się koncert pierwszej z gwiazd niedzielnej imprez – jaślanina Mateusza Mijala. O dziewiętnastej na scenie pojawił się młody zespół tworzący muzykę disco polo – Avinion Dance. Krótko po dwudziestej pierwszej na scenie w Przysiekach pojawił się „król” disco Tomasz Niecik, który porwał publiczność w muzyczną podróż ze swoimi hitami.

Impreza zgodnie z przeznaczeniem miała charakter biletowany. Po występie gwiazdy wieczoru, na scenie wylosowana została główna nagroda z biletów wstępu – wyjazd do europarlamentu ufundowany przez europoseł Elżbietę Łukacijewską. Z biletów „cegiełek” wylosowane zostały także tablety, mikrofalówka, telewizor, czy rower. Do białego rana gości bawił podczas zabawy ogrodowej zespół Metrum.
Kilka tysięcy osób na festynie w Przysiekach (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Całkowity dochód z niedzielnej imprezy zostanie przekazany na dokończenie budowy kościoła pw. św. Jana Pawła II w miejscowości Przysieki.
Zobacz galerię zdjęć z festynu autorstwa Przemysława Janasa.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixy
ixy
2024 lat temu

mialem nie isc bo parafialny ale nie zaluje. widzialem jak ludzie wychodzą z fajnymi rzeczami. wszystko dopiente na ostatni guzik moim zdaniem. zespoly fajne. organizatorzy!!! powtorzcie za rok!!

Asia
Asia
2024 lat temu

MIjal <333 świetny koncert

Oktawian
Oktawian
2024 lat temu

Nie wiedziałem, że festyn parafialny może być tak fajnie zorganizowany. Wielkie brawa dla organizatorów! Było super. Kto był pewnie potwierdzi temu co pisze.

Tini
Tini
2024 lat temu

BYŁAM i nie żałuję ;D Super Koncerty…

Uczestnik
Uczestnik
2024 lat temu

Super nagrody, super fanty, swietna atmosfera. Koncert Avinion Dance był najlepszy, Mateusz Mijal też w porządku, ale Tomek Niecik to moim zdaniem największa porażka tego festynu. Mimo tego było świetnie i nie żałuję, że byłem. Super, czekam za rok !

Vegas
Vegas
2024 lat temu

Swietna impreza. Przysieki maja potencjal. Pozdrowienia dla mega pozytywnego prowadzacego, ktory rzucal lizaki. Za rok robcie festiwal disco polo!!!!!

prezes
prezes
2024 lat temu

Impreza kapitalna, nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, a cała reszta to pełen profesjonalizm, nagłośnienie lepsze niż w JDK.

Mati
Mati
2024 lat temu

Jak niewielu, za niewiele może zrobić tak wiele.

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x