Kultura

Mateusz Mijal: „Płyta, to jedno z marzeń, które właśnie się spełniło”

27 kwietnia to dla Mateusza Mijala wyjątkowa data, która na pewno na długo pozostanie w jego pamięci. To własnie wczoraj na półkach sieci sklepów EMPIK pojawiła się jego debiutancka płyta „9 lat”.

Mateusz Mijal: „Płyta to jedno z marzeń, które właśnie się spełniło”
Właśnie tytułowe 9 lat trzeba było czekać na debiutancką płytę wokalisty z Jasła. Na krążku dostępnym w całej Polsce, w sklepach stacjonarnych oraz w sieci znajduje się dwanaście utworów. Fani znajdą na niej popularny hity takie, jak duet z Liberem w utworze „Winny”, czy „Niech się ludzie śmieją”. Pojawiły się też dwa zupełnie nowe utwory „Wierzyłem w to, że Ty i ja” oraz „Szkło i lód”. W większości przypadków autorem muzyki i słów jest sam Mateusz Mijal.
Mateusz Mijal: „Płyta to jedno z marzeń, które właśnie się spełniło”
W dniu wczorajszym w jasielskim EMPIKU odbyło się spotkanie autorskie z Mateuszem, podczas którego można było otrzymać dedykację do płyty, czy pamiątkową pocztówkę ze zdjęciem. Dla chętnych Mateusz też nie odmawiał wykonania wspólnego zdjęcia.
– To wyjątkowy dzień. Czekałem na to dziewięć lat. Dzięki pracy bardzo wielu osób, udało się to osiągnąć. Płyta jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłem – mówił dumnie Mateusz.
Trasa koncertowa wkrótce
Od maja artysta rozpoczyna swoją letnią trasę koncertową po całej Polsce. Będzie w największych miastach, pojawi się także na Podkarpaciu. – Nigdy nie zapominam o Jaśle, jeśli tylko mogę spędzam tu każdą możliwą chwilę. Mogę zdradzić, że zagramy w najbliższej okolicy – zdradził w rozmowie z Jaslonet.pl, Mateusz Mijal.
Już dzisiaj kolejne spotkanie z artystą – tym razem w salonie EMPIK w Rzeszowie (Galeria Rzeszów).
(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x