JDKKultura

Mayday w JDK

Czy można prowadzić podwójne życie małżeńskie bez konsekwencji? Na to pytanie odpowiada spektakl „Mayday”, według scenariusza komediopisarza Raya Cooneya. Komedia w reżyserii Wojciecha Pokory, przedstawiona przez krakowski Teatr Bagatela spotkała się z ciepłym przyjęciem jaślan.

Mayday w JDK
Sztuka opowiada historię londyńskiego taksówkarza bigamisty, który z powodzeniem wiedzie życie z dwoma kochającymi go żonami, do momentu wypadku ulicznego, który sprawia, że jego tajemnica może wyjść na jaw. Perypetie bohatera wymyślającego kolejne kłamstwa, w celu ukrycia prawdy przed małżonkami, mediami i policją obfitują w wiele zabawnych zdarzeń.
Mayday w JDK
Komizm sytuacyjny oparty na dowcipnych dialogach wywoływał salwy śmiechu publiczności zgromadzonej w Jasielskim Domu Kultury i był znakomitym zakończeniem tegorocznych spotkań teatralnych.
Mayday w JDK
Spektakl zorganizowany przez Jasielski Dom Kultury odbył się 11 grudnia br. w ramach VII Jesiennych Spotkań z Teatrem. Partnerami wydarzenia byli: Miasto Jasło, PGNiG Obrót Detaliczny oraz Lotos S.A.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x