Czarni Jasło 99′ – UKS Szóstka 2000 1:1 (foto)

Debiutująca w rozgrywkach drużyna UKS Szóstka rocznika 2000 w podkarpackiej lidze młodzików rozegrała dziś spotkanie również z debiutującą w rozgrywkach drużyną JKS „Gamrat” Czarni Jasło rocznik 99′.

Spotkania tego rocznika rozgrywane są 2 x 30 min. Już w dwunastej minucie na prowadzenie wychodzi zespół UKS Szóstki, po strzale Korneliusza (1:0). Pomimo tego podopieczni Kardasia nie odpuszczają i już cztery minuty później wyrównują na 1:1. Bramkę dla ,,Czarnych” zdobywa Adam Juszczyk. Do końca pierwszej odsłony wynik spotkania nie ulega już zmianie.

W drugiej połowie gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Kilku sytuacji strzeleckich nie wykorzystali zawodnicy obu drużyn. Pięć minut przed zakończeniem drugiej odsłony czerwoną kartką ukarany zostaje bramkarz UKS-u – Żytniak , który wyszedł poza pole karne i tam dotknął piłkę ręką.

– – –

21 komentarzy
mrówka
mrówka

To chłopaki z 2000 są tacy dobrzy, czy Ci z 99 są tacy słabi??

Kibic
Kibic

Zawodnik Szóstki nazywa się Korneusz – Patryk Korneusz … takie małe sprostowanie informacji

Kibic 2
Kibic 2

A jak myślisz Mrówka ? Raczej to pierwsze bo w tym wieku różnice między dziećmi sa jeszcze duże – na pewno talent , na pewno trener . Byłem na tym meczu i widziałem zachowanie Juszczyka – najpierw faule , potem dwie minuty kary , dyskusje z sędzią , a w końcu zmieniony przez trenera po prostu poszedł do domu . Był moment , że po kontuzji jedengo z zawodników ( rozbity nos ) Czarni grali w 10 . Taki zawodnik już w klubie nie powinien zagrać , ale jeżeli trener nie radzi sobie z 11-o latkiem …to może trzeba też… Czytaj więcej »

Wojtaek M
Wojtaek M

zgadzam się z tobą grałem w tym meczu jak na 2000 byli bardzo dobzi lecz Juszczyk myślał ze są tacy słabi a okazało się inaczej nie było tak łatwo grac wygralibyśmy 2:1 gdyby bramkarz UKS-u 6 nie sfałlował naszego zawodnika :(:(

mrówka
mrówka

Oj Wojtuś, Wojtuś, a gdyby babka miała wąsy, to by była dziadkiem, prawda?? Znasz może jeszcze ten o baletnicy?? A jeżeli chodzi o faule, to Wy byliście lepsi.

ken
ken

mrówka

To wasze fafiasy moga uznac ten mecz za szczesliwy bo mogliscie przegrac, tylko szczescie wam ponnoglo mroweczko

YoYo
YoYo

Dwa pierwsze mecze czarni przegrali przez sędziów, ten zremisowali prze faul bramkarz, oj biedaki zawsze wiatr w oczy. Proponuję aby przeciwnicy czarnych mieli zakaz wystawiania w meczach bramkarzy albo bramki powiękrzyć, niech wreście coś wygraja nasze jasielskie'łiardeczempionsy"

mrówka
mrówka

ken! Szczęście to Czarni mieli, bo chłopaki z uks to zmarnowali tyle okazji, że głowa boli.

aaa
aaa

Zmarnowane akcje to jenda sprawa, ale styl gry (a raczej jego brak w przypadku czarnych) to drugie. URRAAAA i do przodu, trener nic ich nie nauczył, wyglądali jakby wczoraj zaczęli grać. W UKS-ie widać było organizację gry.

mrówka
mrówka

no tak aaa masz całkowitą rację. pozdrawiam

ken
ken

w uks widac tylko bande rozpieszczonych bachorow. ciekawe jakie mieliscie niewykozystane sytuacje chyba jedno sam na asm i tyle, a my gdy bronil malutki kiszka poprzeczka, slupek, sam na sam, a gdy bronil Zytniak(lepszy od malucha kiszki) to bylo sam na sam gdzie musial zagrac reka .

ken
ken

a trener kardas racja nic ich nie nauczyl, nie ma podejscia do nich, robia sobie co chca, powinni go zmienic

Nirwana
Nirwana

Spokejnie KEN, tylko bez "band rozpieszczonych bachorów". Nie obrażaj dzieciaków oni WSZYSCY bardzo się starali (z Czarnych i UKS-u). Proponuję zakończyć dyskusję bo fanom JKS puszczają nerwy. Ken jakiś mecz wreście wygracie.

ken
ken

pff

Korek :D
Korek :D

Wojtek e nasz bramkarz nie zfaulowal waszego zawodnika tylko wybij ręką za polem karnym ;p

Ale przynajmniej nie stracilisy gola 😀

fun
fun

Jednak reasumując to jednak UKS odniósł sukces. Przecież chłopaki grali wyrównany mecz z rocznikiem 99.

pff
pff

Dwa mecze przegrali a jeden zremisowali wciąż uważają że są lepsi 😆 Co za konsekwiecja?! Może powini przestać wmawiać chłopcą z Czarnych że są najlepsi to ci zaczną lepiej grać? Czarni są jak polska piłka ciągle żyją przeszłością a świat ucieka.

zicoZiom:D
zicoZiom:D

aha korneusz tez dobrze mówi rzytniaczek nie fałlowal tylko niechcacy reka WYCELOWAŁ W MORDE czarnucha

ktos z uks "98'

Brawo Zytniaczku dobrze ze fałlujesz te czerne krowy bo to własnie "rozpieszcone bachory i takie łamanie nosków u czarnych powinno wystapic u calej druzyny ,,,,,,, grzegorz zytnika (bramkarz uks ) jest leszy niz wszyscy z czarnych razem wzieci :D:):lol:

znajomy xD
znajomy xD

ej ty ktosiu z uks "98 moze jestes cwany na necie ale mozemy pogadac na serio i udowodnisz to leszczyku :/ kmiot z ciebie i tyle w tym temacie:lol: bójjj sie :bigeek:

piłkarz
piłkarz

grałem w tym meczu i czarni mieli dużo więcej sytyuacj i powiem więcej czarni byli dużo lepsi Żytniak miał tyle fóksów że szkoda gadać 😆