KulturaMBP

Młodzieżowe ferie ze Strefą M2!

Masz 13-19 lat? Chcesz spędzić ferie w gronie rówieśników? Poznać kultowe gry planszowe lub spróbować swoich sił w rozgrywkach na konsoli? Weź udział w feriach ze Strefą M2 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle! Startujemy w poniedziałek 15 lutego, Czytelnia Główna MBP w Jaśle, ul. Kościuszki 47. Zapraszamy!

Młodzieżowe ferie ze Strefą M2!
Młodzieżowe ferie ze Strefą M2!
Strefa M2 to przestrzeń przygotowana specjalnie dla młodych ludzi z Jasła i regionu – miejsce spotkań i kreatywnego spędzania wolnego czasu. W ramach „Ferii ze Strefą M2” na uczestników czekają: gry planszowe, m.in.: Kolejka, Scrabble, Trzęsienie danych, Oil City, Pioniersi oraz gry na konsoli. W strefie będzie można wziąć udział w zajęciach z tabletami iPad Air oraz z bezpłatnego dostępu do Internetu i prasy.
Zapraszamy od 15 lutego (poniedziałek) do 26 lutego 2016 r. (piątek) w następujących godzinach: poniedziałek – czwartek (13.00-16.00), piątek (15.00-17.00). Więcej informacji na stronie www.mbp.jaslo.pl
Strefy Innowacji to program finansowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, w ramach programu „Wspieranie Programu Rozwoju Bibliotek 2015”. Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej.
W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają.
Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.
Więcej informacji:
Agata Warywoda
tel. 13 446 56 07
nowemedia@mbp.jaslo.pl
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x