Kultura

Na „majówkę” do Krempnej!

Od pierwszego do piątego maja br. trwać będzie majówka rozpoczęcia sezonu letniego w Krempnej w powiecie jasielskim. Przed nami aż pięć dni majowego wypoczynku.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Organizatorami majowego wypoczynku są: Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Jodłą” w Krempnej, Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Zalewem” oraz Karczma Beskidzka.
Punkt kulminacyjny majowego leniuchowania nad zalewem będzie miał miejsce w piątek, 3 maja, o godzinie piętnastej, gdyż właśnie wtedy rozpocznie się piknik rodzinny.
Organizatorzy przygotowali na gości liczne atrakcje – już od godziny piętnastej. Zobaczyć będzie można występy sceniczne, a także liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.
Na tym jednak nie koniec, gdyż o godzinie dziewiętnastej rozpocznie się dyskoteka. O imprezę od strony muzycznej zadba znany i lubiany DJ Marcus.
– Podczas trzeciego maja, podobnie jak w wielu innych miejscach, przygotowaliśmy ciekawe atrakcje na terenie Krempnej. Dla gości organizujemy wielkie majówkowe grillowanie oraz świętowanie – mówi Beata Augustyn z Ośrodka Wypoczynkowego „Pod Jodłą” w Krempnej.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x