KulturaMDK

Nagrody w XXIV Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER rozdane!

O atrakcyjne nagrody i miano laureatów XXIV Konkursu Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER 2012 walczyło w dniu 21 marca br. 43 solistów z wielu miast Podkarpacia i Małopolski. Scena Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle rozbrzmiewała w tym dniu śpiewem utalentowanych gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wykonywali głównie piosenki z repertuaru światowych gwiazd muzyki popularnej. W konkursie królował język angielski, tylko jedna uczestniczka zaśpiewała w języku niemieckim, a solista z Mielca wykonał utwór Ricardo Cocciante w języku angielskim i włoskim.

Nagrody w XXIV Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER rozdane!
Jury konkursowe w składzie: Angela Gaber – wokalistka liryczna, etniczna, jazzowa. Założycielka zespołu Angela Gaber Trio, animatorka kultury, inicjatorka sanockiej Galerii Rzeczy i Wydarzeń Rozmaitych – BAZAR SZTUKI; Anna Roman – lektor i tłumacz Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie, tłumacz symultaniczny Szkoły Językowej AWALON; Katarzyna Antonik-Stompel – wokalistka i aktorka i Łukasz Sabat (Look Sabat) – muzyk, saksofonista, uczestnik wielu projektów muzycznych z różnych sfer muzyki. Stylista, wizażysta, analityk kolorysta przyznało:
Nagrody w XXIV Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER rozdane!
w kategorii wiekowej – gimnazjum
I miejsce – Patrycji Nocek (Publiczne Gimnazjum w Błażkowej),
II miejsce – Aleksandrze Mielcarek (Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie),
III miejsce – Małgorzacie Niezgodzie (Zespół Szkół w Lipnicy Dolnej)
oraz wyróżnienia:
Nagrody w XXIV Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER rozdane!
Klaudii Kunz (Gimnazjum nr 1 w Nowym Sączu), Paulinie Dytko (Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie) i Magdalenie Klimkiewicz (Społeczna Szkoła Muzyczna w Krośnie).
W kategorii wiekowej – szkoły ponadgimnazjalne – pierwszego miejsca nie przyznano.
II miejsce ex aequo zajęły Aleksandra Federkiewicz (Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku) oraz Klaudia Szeliga (RCKP w Krośnie).
III miejsce również ex aequo zajęły Natalia Niedziela (RCKP w Krośnie) i Natalia Pawlik (MDK w Jaśle).
W tej kategorii wyróżnieni zostali: Gabriela Matyka i Marcelina Steczkowska (Społeczna Szkoła Muzyczna w Krośnie) i Michał Kasprzak (Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu).
Nagrody w XXIV Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER rozdane!
Nagrody laureatom wręczali – Franciszek Miśkowicz – Wicestarosta Jasielski i Bożena Molska-Olbrot Kierownik Wydziału Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle oraz Barbara Żegleń Inspektor ds. Kultury Urzędu Miasta w Jaśle.
Laureaci miejsc oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Jaśle oraz Urząd Miasta w Jaśle otrzymali kursy językowe w Szkole Języków Obcych AWALON z Jasła, bony do zrealizowania w jasielskich firmach: Pizzerii Al Capone, Manufakturze Smaku, Gabinecie Kosmetycznym Ilona Szatkowska, Pracowni Fotografii Marfot.
Nagrody w XXIV Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER rozdane!
Ponadto imprezę wsparli: Kawiarnia Parkowa, firma Habys sp. z o.o. i firma Argus sp. z o.o. XXIV Konkurs Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER odbył się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego i Burmistrza Miasta Jasła. Patronat lingwistyczny nad imprezą sprawowała Szkoła Języków Obcych AWALON z Jasła. Patronatem medialnym wydarzenie objęła Telewizja TVJasło i tygodnik Nowe Podkarpacie.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli imprezę oraz serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle, którzy od kilku lat czynnie włączają się w organizację konkursu.
MDK Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2024 lat temu

Jak widać po werdykcie jury -Jasło stoi śpiewem w pojęciu pokazanym przez Stura” każdy śpiewać może”… Pozostaje użyczać lokalu…Szpak odleciał i zaginął w przestworzach .Inni , co kiedyś byli na pudłach sukcesu -przeszli na emeryturę lub rżną gwiazdy ( od czasu do czasu pokazując twarzyczki) w TV…Słowem mizeria jasielska objęła swoimi objęciami również muzykowanie… No,ale cóż wniosków nikt nie wyciąga.Są etaty,nie kompetentni ludzie u steru….I to wyjaśnia sprawę….Idźmy lepiej poryczeć przy gitarze-na trawę!

everybody
everybody
2024 lat temu

gratulacje Gosia 😀

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x