r e k l a m a
Kultura

Nienaszów zaprasza na festyn rodzinny!

W ostatnią niedzielę maja w Nienaszowie, przy tamtejszej szkole odbędzie się festyn rodzinny połączony z Gminnym Dniem Dziecka. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Impreza rozpocznie się o godzinie trzynastej rozgrywkami o Puchar Wiceprzewodniczącego Województwa Podkarpackiego w piłce nożnej. Na 16:30 zaplanowany jest mecz tamtejszego zespołu piłkarskiego – Tempo Nienaszów. Od godziny siedemnastej – na scenie trwać będą występy, jako pierwsza na scenie wystąpi młodzież z Zespołu Szkół w Nienaszowie.
O dziewiętnastej odbędzie się koncert jasielskiego rapera DPD, znanego z utworu „Przetańcujem”, czy całego projektu pod nazwą „Sielsky”. Od dwudziestej trwać będzie zabawa taneczna, którą poprowadzi zespół Taura.
– Przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji dla wszystkich, którzy zechcą przybyć na nasz festyn. Mowa tutaj o torze, na którym będzie można jeździć na quadach, dmuchańce dla dzieci, liczne konkursy z narodami, grill, wata cukrowa, a także obfity bufet – mówi Marek Sroka, jeden z organizatorów imprezy.
Zapraszamy w imieniu organizatorów. Patronat medialny nad imprezą objął Jasielski Portal Informacyjny Jaslonet.pl.
(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x