Kultura

Noworoczny Dar ruszył pełną parą. Występ w ZSM nr 3 (foto)

Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle po raz kolejny włączył się do 15. Finału „Noworocznego Daru”. W dniu dzisiejszym w placówce odbył się koncert pod hasłem: „Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli nie narodzi się w Tobie”.

Noworoczny Dar ruszył pełną parą. Występ w ZSM nr 3 (fot.Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Celem organizowanej już po raz piętnasty akcji Noworoczny Dar w Jaśle, jest wsparcie zakupu sprzętu medycznego dla jasielskiego szpitala. Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Jaśle, wraz z młodszymi kolegami i koleżankami z Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle przygotowali koncert pod hasłem „Na próżno Chrystus rodzi się w żłobie, jeśli nie narodzi się w Tobie”.
Noworoczny Dar ruszył pełną parą. Występ w ZSM nr 3 (fot.Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
– Już po raz piętnasty Gimnazjum nr 2 w Jaśle, a poraz piąty uczniowie szkoły podstawowej, pokazali, że nie na próżno Chrystus rodzi się w żłobie. Wasz noworoczny dar serca, dla dzieci chorych w jasielskim szpitalu, to dar serca. Wszyscy jesteśmy wam bardzo wdzięczni, że dokładacie do tego cegiełkę – mówi dyrektor ZSM nr 3, Aleksandra Zajdel-Kijowska.
Noworoczny Dar ruszył pełną parą. Występ w ZSM nr 3 (fot.Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Jednym z zaproszonych gości na koncert był ojciec Krzysztof Kozioł, gwardian zakonu OO. Franciszkanów, współorganizator akcji. – Bardzo ważne jest, że powracamy do mocy Bożego Narodzenia. Ten dzisiejszy występ jest przypomnieniem tej tajemnicy. Ja dziękuję za to przypomnienie oraz za włączenie się do akcji – mówił w przemówieniu ojciec Krzysztof Kozioł.
Zobacz fotorelację! (Dodano: 12 stycznia 2012 14:25)
Na koncercie obecny był również Tadeusz Gąsiorowski, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Romek
Romek
2024 lat temu

Dobracoc. dla ksiedza Tadeusza.

wolontariusz
wolontariusz
2024 lat temu

Sądzić należy,że w kościołach wszystkie tace w pełnej kwocie zostaną przeznaczone na Noworoczny Dar.Do tego zobowiązuje zasada i głównych organizatorów,jak i wykonawców.W przeciwnym razie zbiórka z puszek ulicznych i z występów młodzieżowych wystarczy na zakup kilkuset strzykawek dla przychodni

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x