r e k l a m a
KulturaMBP

O miłości, muzyce, modzie i innych młodzieżowych atrakcjach w MBP

7 listopada 2013 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza młodych czytelników na spotkanie autorskie Katarzyną Majgier, które odbędzie się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży.

Szlachetnie i odświętnie
Zapowiedź
Katarzyna Majgier pierwszą książkę napisała jak tylko nauczyła się pisać, w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Jest osobą o wielu zainteresowaniach. Zajmuje się prowadzeniem serwisów internetowych, pisaniem scenariuszy gier komputerowych i artykułów prasowych.
Często brakuje jej czasu, żeby napisać wszystko, co przychodzi jej do głowy. Nie narzeka na brak inspiracji, której dostarczają jej rozmowy, lektury i internauci. Popularna wśród nastolatek seria Dzienników Ani Szuch składa się z takich tytułów jak: Trzynastka na karku, Marzycielki, Po co mi chłopak? i Miłość ci wszystko wyPaczy.
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy w projekcie Dyskusyjnych Klubów Książki WiMBP w Rzeszowie pod hasłem „Podkarpackie rozmowy o książkach”. Projekt przygotowany jest przez Instytut Książki i British Council oraz WiMBP w Rzeszowie.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x