r e k l a m a
KulturaMBP

Ostatkowy bal maskowy w Klubie Czytających Rodzin

17 lutego br. odbyło się spotkanie Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle, które zgodnie z hasłem „Ostatkowy zawrót głowy” przerodziło się w prawdziwy karnawałowy bal. Wszystko za sprawą specjalnych gości – słuchaczek kierunku „opiekunka dziecięca” Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. Rudofla Weigla w Jaśle, które wraz z nauczycielką, Barbarą Siutą, przygotowały dla uczestników spotkania taneczne i plastyczne atrakcje.

Ostatkowy bal maskowy w Klubie Czytających Rodzin
Spotkanie zaczęło się od tradycyjnego głośnego czytania. Klubowicze wysłuchali fragmentu książki Z. Staneckiej i M. Oklejak „Basia i opiekunka”, a następnie wzięli udział w zabawie integracyjnej. Najlepszym sposobem na bliższe zapoznanie i integrację okazały się wspólne tańce. Goście z Medycznej Szkoły Policealnej nauczyli członków Klubu zabaw takich jak: „Przyszła zima biała”, „Małe czerwone jabłuszko”, „Boogie woogie” czy „Nazywają mnie Poleczka”. W przerwie między tańcami mali klubowicze z pomocą gości i rodziców wykonali maski karnawałowe, w których wystąpili w dalszej części zabawy. Bal zakończył się tańcami na życzenie.
Ostatkowy bal maskowy w Klubie Czytających Rodzin
Na specjalne zamówienia uczestników zabrzmiały piosenki ulubione i znane ze wcześniejszych spotkań. Na kolejne spotkanie Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle zapraszamy już w marcu.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x