Kultura

PBW w Krośnie Filia w Jaśle zaprasza młodych do wzięcia udziału w VI Wieczorze Twórczości Młodych

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)
Wychodząc naprzeciw młodym ludziom z pasją, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Jaśle, od sześciu lat raz w roku w miesiącu kwietniu, organizuje spotkania młodych twórców. Spotkania te odbywają się w ramach Wieczoru Twórczości Młodych.
Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie młodym twórcom możliwości prezentacji swoich pasji, m.in. różnego rodzaju prac artystycznych, twórczości literackiej, talentu wokalnego na forum publicznym.
W bieżącym roku również zapraszamy chętnych młodych twórców tj. uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego oraz studentów do wzięcia udziału w VI Wieczorze Twórczości Młodych. Masz pasję podziel się nią z innymi i pokaż się, żę życie może być ciekawe.
Zgłoszenia przyjmujemy do 29 marca. Natomiast spotkanie młodych twórców i prezentację ich pasji planujemy w drugiej połowie kwietnia. Karty zgłoszeń wraz z regulaminem otrzymały wszystkie gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne powiatu jasielskiego, można je też otrzymać u organizatora.
Grażyna Jędryczka
Kierownik PBW Filia w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x