Kultura

Pierwszy dzień „Dni Liwocza 2014” za nami (foto, TV)

Za nami pierwszy dzień jednej z największych imprez powiatu jasielskiego. Występ zespołu After Party, a później dyskoteka z DJ Trakmajstrem zakończyły pierwszy dzień „Dni Liwocza 2014”. Trwająca przez dwa dni impreza, od kilku lat odbywa się w parku dworskim przy Urzędzie Gminy w Brzyskach, gdzie gromadzi się rokrocznie kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego.

Pierwszy dzień Dni Liwocza 2014 za nami (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Organizatorzy imprezy, czyli Wójt Gminy Brzyska Rafał Papciak oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa przygotowali dla gości moc atrakcji. Dni Liwocza rozpoczęły się po godzinie piętnastej od gier i zabaw dla najmłodszych, a także od oficjalnego otwarcia imprezy. Od szesnastej scena należała do młodych, zdolnych z gminy Brzyska. Po występach dobrze zapowiadających się artystów i koncercie zespołu Hideaway, przyszedł czas na występ muzyków ze sceny hip-hop, czyli: AdE, Manifest, B.A.K.U oraz B.R.O.

Dla fanów muzyki reggae, na scenie pojawił się pochodzący z Bieszczad zespół Reggeneracja. Gwiazdą sobotniej imprezy był zespół After Party znany m.in z utworów: „Bujaj się”, „Kocham Cię”, czy „Tylko ona jedyna”.
Pierwszy dzień Dni Liwocza 2014 za nami (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Pierwszy dzień Dni Liwocza zakończył występ DJ Trakmajstra znanego m.in z utworów „Gdzie jest Zbyszek?”, czy „Moc, energia, adrenalina”. Już jutro (niedziela) druga częśc imprezy. Na piętnastą zaplanowy jest turniej sołectw, na 17:30 popołudnie z gwiazdą – zespołem Baciary, występ zespołu Liwoczania, a tegoroczne Dni Liwocza zakończy zabawa ogrodowa zespołem Mexicana.
Zobacz galerię zdjęć z pierwszego dnia Dni Liwocza 2014 autorstwa Przemysława Janasa.
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OktawIan
OktawIan
2024 lat temu

Mega impreza jak zwykle było w brzyskach super co za rok?

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x