Kultura

Piknik Rodzinny w ZSM nr 4 w Jaśle (foto)

Dzieci, które dzisiaj odwiedziły Zespół Szkół Miejskich nr 4 w Jaśle nie mogły narzekać na nudę oraz brak zajęć. Organizatorzy trzynastego  Pikniku Rodzinnego dołożyli starań, aby impreza się udała.

Piknik Rodzinny w ZSM nr 4 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
– Piknik rodzinny w naszej szkole odbywa się już po raz trzynasty. Naszym głównym celem jest uatrakcyjnienie dzieciom oraz rodzicom dni wolnych od szkoły.- Mówi Grażyna Idzik, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta w Jaśle.
Zobacz fotorelację!
Zbierali na odnowienie piętra szkoły
Przez cały czas trwania pikniku odbywała się loteria fantowa, z której dochód przeznaczony będzie na remont pierwszego piętra szkoły.
Grażyna Idzik, dyrektor Zespołu Szkół Miejskich nr 4 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
– W tym roku dochód z loterii przeznaczony zostanie na remont pierwszego piętra, które zostało jeszcze do wyremontowania. Na dzieci czeka blisko dwa i pół tysiąca nagród do wygrania w loterii fantowej. – Opowiada pani dyrektor
Przed szkołą ustawiono trampoliny, mini ścianka wspinaczkowa, dmuchane zamki – zjeżdżalnie, które były najchętniej oblegane przez dzieci. Na sali gimnastycznej odbyły się pokazy tańca oraz występy wokalne uczniów i absolwentów tej szkoły.
Piknik Rodzinny w ZSM nr 4 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Piknik swoją obecnością uatrakcyjnili również członkowie Unii Motocyklistów ,,Orzeł Biały” z Jasła. Każde chętne dziecko mogło przejechać się wraz z kierowcą dookoła boiska. Na piknik przybyły również konie, który przyciągnęły sporą uwagę dzieci.
Zobacz fotorelację!
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x