Komplet punktów dla „dwójki” w meczu derbowym

Czarni II Jasło zwyciężają w Nowym Żmigrodzie

Komplet punktów do Jasła przywiózł drugi zespół Gamrat Czarni Jasło, który w tym sezonie rozgrywa spotkania w krośnieńskiej „okręgówce”.  Jaślanie gładko pokonali outsidera tegorocznych rozgrywek – Wisłokę Nowy Żmigród wynikiem 0:3.

W pierwszej części spotkania nie padła żadna bramka. Dopiero po przerwie Jaślanie zaczęli „bombardować” bramkę gospodarzy. Worek z bramkami rozwiązał Paweł Kasprzyk, który pewnym strzałem z główki pokonał golkipera gospodarzy. W siedemdziesiątej dziewiątej minucie bramkę na 0:2 zdobył Michał Majewski. Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu spotkanie zwycięstwo przypieczętował Kmiecik.

Zespół z Jasła wystąpił w składzie: Cyran – Setlak, Chrząszcz, Muzyka, Matysik – Dubiel (46′ Warchoł), Kmiecik, Kukowski (85′ Bartuś), Munia (85′ Ochwat) – Kasprzyk (65′ Mędrek), Majewski.

Kolejne spotkanie Jaślanie rozegrają w najbliższą niedzielę, przed własną publicznością z  LKS Pisarowce.