JDKKulturaWażne wydarzenia

Popołudnie z magikiem, kataryniarzem i papugą

Jasielski Dom Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wakacje ze sztuką”, tym razem pod hasłem „Popołudnie z magikiem, kataryniarzem i papugą”.

Plakat (kliknij aby powiększyć)
Reprezentanci nietypowych profesji wystąpią w najbliższą niedzielę (22 lipca) w Parku Miejskim w Jaśle. Początek imprezy – godz. 15.
Wszyscy, którzy w niedzielne popołudnie przyjdą do parku będą mogli podziwiać niezwykłe umiejętności Wiesława Jaśkowskiego – Havisa, iluzjonisty występującego na arenach cyrkowych oraz scenach teatralnych w Polsce i zagranicą. Wiesław Jaśkowski – Havis współpracuje z wieloma agencjami w kraju i na świecie, wciąż poszerzając swój repertuar po to, by zapewnić publiczności niezapomnianą zabawę.
Z kolei warszawski kataryniarz Piotr Bot, w charakterystycznym stroju z epoki, w której katarynki były codziennością, z nieodłączną papugą na ramieniu, zaprezentuje słuchaczom melodie z całego świata. Piotr Bot ma wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku Starego Miasta w Warszawie. Brał też udział w licznych imprezach estradowych, spotkaniach integracyjnych, akcjach reklamowych, filmach, audycjach radiowych, programach telewizyjnych, przedstawieniach teatralnych i koncertach muzyki poważnej. Uczestniczył również m.in. w Światowej Wystawie EXPO 2005 w Japonii oraz w Festiwalach Kataryniarzy i Artystów Ulicznych w Niemczech, Holandii, Włoszech, Estonii, Austrii i Finlandii.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x