KulturaMBP

Posłuchaj bajki, do bajki się przytul

Do czytania, słuchania, oglądania, ale również do naciskania, budowania, przytulania, a nawet do kąpieli… W piątek 16 września o 17:00 Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie poświęcone najróżnorodniejszym formom książek dla dzieci.

Posłuchaj bajki, do bajki się przytul (kliknij aby powiększyć)
Najmłodsi uczestnicy spotkania będą mogli pobawić się wszystkimi nietypowymi książkami dla dzieci dostępnymi w bibliotece i wytypować swoje ulubione książki-zabawki. Być może będą to bajki z klawiszami, pod którymi ukryte są rozmaite dźwięki i opowieści, miękkie książeczki-przytulanki lub książki, których strony układają się w trójwymiarowe statki, zamki, a nawet całe miasteczka. A może okaże się, że najfajniejsze są tradycyjne bajki, tylko przeczytane głośno, barwnie i ciekawie?
Dorośli członkowie spotkania będą mieli natomiast okazję porozmawiać o tym, czy dla siebie i swoich dzieci wybierają nadal książki tradycyjne czy może audiobooki, czy ich pociechy lubią telewizyjne i kinowe ekranizacje bajek i jak się ma czytanie do oglądania. Zapoznają się z multimediami dostępnymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, odwiedzą także ciekawe strony internetowe poświęcone książkom dla dzieci. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przekonać się jak bogaty i różnorodny jest świat książki dziecięcej.
Klub Czytających Rodzin MBP w Jaśle działa w ramach programu Rodzinne Czytanie realizowanego przez Fundację ABC XXI „Cała Polska dzieciom”. Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie www.rodzinneczytanie.pl .
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x