KulturaMBP

Poznaj nas bliżej! Biblioteka w nowej odsłonie!

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle z ogromną przyjemnością prezentuje swoją nową stronę internetową. Celem było zbudowanie aktualnego, atrakcyjnego graficznie, ale przede wszystkim przyjaznego użytkownikom serwisu.

Poznaj nas bliżej! Biblioteka w nowej odsłonie!
Dzięki nowej odsłonie strony www.mbp.jaslo.pl czytelnicy mają dostęp do bieżących informacji o organizowanych wydarzeniach, gromadzonych zbiorach, realizowanych projektach. Na stronie znajdują się również formularze kontaktowe, dzięki którym czytelnicy sami mogą polecać zakup nowości, recenzować ulubione wydawnictwa, kontaktować się w przypadku pytań lub propozycji współpracy.
Nowa odsłona strony internetowej Biblioteki została poszerzona o kolejne narzędzia komunikacyjne. Czytelnicy mogą prowadzić dialog na stronie Biblioteki na portalu Facebook oraz oglądać relacje ze spotkań i imprez na kanale MBP w Jaśle w serwisie YouTube. Dzięki wykorzystaniu technologii, Biblioteka chce dostosować się do potrzeb nowoczesnego społeczeństwa informacyjnego, by móc jeszcze sprawniej odpowiadać na potrzeby swoich użytkowników.
Jednocześnie Biblioteka pozostaje miejscem, gdzie można przyjść, spokojnie docierać do potrzebnych informacji, bez pośpiechu przeglądać książki na półkach, swobodnie włączać się w spotkania, akcje, wydarzenia.

Właśnie dlatego na nowej stronie Biblioteki zamieszkał ślimak, który jest dokładny, działa powoli, ale zawsze skrupulatnie, nie wyciąga pochopnych wniosków. Jego kolory są trochę zwariowane, ale to dlatego, że nie lubi schematów i stereotypów, chce za to budzić pozytywne emocje. Przede wszystkim jednak zawsze swój dom nosi ze sobą, więc zawsze jest u siebie. Naszym życzeniem jest, by właśnie „u siebie” czuli się wszyscy odwiedzający Bibliotekę i jej nową stronę internetową.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x